Nasıl Yaparız / ÜNLÜ & Co
IBM
Panasonic
Teleperformance
Nokia
Pfizer
SAP
Grup Baby
Türk Eğitim Derneği
Call Center Life
Koruncuk
cpi
Homend
Mühendisname
Jack in the Box
Kagider
Pondr
Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu
GBA Mentor Clinic
Hedef "Hedef Kitle"
ÜNLÜ & Co
Eren Enerji
Simon-Kucher & Partners
Index Grup
Asus
Şat2
İş GYO
Oy ve Ötesi
Qualcomm
GalataSaray
Genç Başarı
TSPB
BELL
Girişimcilik Vakfı
Raika
Proline
MarjinalSosyal
Tüsiad
Tüted
HBT
UBER
AİFD
Açık Açık
GittiGidiyor
Alikev
BKM
LEGO
FODER
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Morhipo.com
Belki De Sensin
Dask
troy
Halk Yatırım
Hüsnü Özyeğin
ÖDED
Alzheimer Derneği
The Bodrum Cup
Çağrı Merkezleri Derneği
Eşitlik, Adalet, Kadın Zirvesi
Bayer
Kinesis
DİJİTAL CEO
CODAGE Paris
Invisalign
Multi
Selçuk Yaşar Ödülü
Klinik İmmünoloji Derneği
Timberland
PayU


ÜNLÜ & Co dünyanın en büyük vakıflarından biri ile Türkiye'ye yatırım yapmak üzere süresiz ortaklık anlaşmasına imza attığını Marjinal Porter Novelli desteği ile duyurdu.

Türkiye'nin lider yatırım bankacılığı hizmetleri ve varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co şirketin 2013 yılı boyunca ve 2014 yılı Ağustos sonuna kadar sonuçlandırdığı projelerin ayrıntılarını paylaşmak üzere basın mensupları ile bir araya geldi. Marjinal Porter Novelli'nin organize ettiği toplantı 5 Eylül Cuma günü The Marmara Otel'de gerçekleştirildi.

ÜNLÜ & Co'nun dünyanın en büyük vakıflarından biri ile Türkiye'ye yatırım yapmak üzere süresiz ortaklık anlaşmasına imza attığını öğrenen Marjinal Porter Novelli ekibinin fazla süresi yoktu. Finans sektöründe yapılan işlemlerde imza atılana kadarki süreçte gizlilik esastır, Marjinal Porter Novelli bu hassasiyeti göz önüne alarak ÜNLÜ & Co'yu ilgili vakfın temsilcileri ile biran önce iletişime geçmesi konusunda yönlendirdi. İletişim çalışmalarının detayı kendileriyle paylaşıldıktan sonra yapılan plan iki gün sonrasında bir basın toplantısı gerçekleştirmek şeklindeydi. Bu basın toplantısı sektöre "Durgunluk yorumlarına rağmen Türk şirketlerine yabancı yatırımı devam ediyor" mesajını vermek için bir fırsat olarak kullanıldı. Finans ve ekonomi basını davet edildi.

İletişim planımıza göre ÜNLÜ & Co Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut L. Ünlü sadece fon ile ilgili detayları vermekle kalmayacak son dönemde ÜNLÜ & Co'nun gerçekleştirdiği başarılı işlemlerden bahsedecek, gelecek hedeflerini aktaracak ve grup şirketlerinin faaliyetlerine dair son durumları aktaracaktı.

İki gün gibi kısa süreye rağmen yoğun bir çalışmanın ürünü olarak, sabah 9:30'da kahvaltı ile başlayan toplantısına 22 ekonomi muhabiri katıldı. ÜNLÜ & Co Genel Müdürü Can Ünalan'ın açılış konuşmasından sonra gelişmeleri ÜNLÜ & Co Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut L. Ünlü aktardı. Yeni kurulan fonun yönetimini üstlenen Utku Özay ise bu konudaki detaylı soruları cevaplandırdı. Soru - cevap kısmında ülke gündemindeki sorulara sohbet havasında yanıtlar verildi. Toplantı sonrasına Bloomberg HT ile röportaj gerçekleştirildi. CNBC-e ile ise bir sonraki hafta stüdyoda çekim organize edildi.

Toplantının ardından 3 gün içinde internet mecralarında 60 haber, geleneksel mecralarda ise 35 haber yansıması elde edildi. Yansımalar aylık mecralarla devam edecektir.