Nasıl Yaparız / Türk Eğitim Derneği
IBM
Panasonic
Teleperformance
Nokia
Pfizer
SAP
Grup Baby
Türk Eğitim Derneği
Call Center Life
Koruncuk
cpi
Homend
Mühendisname
Jack in the Box
Kagider
Pondr
Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu
GBA Mentor Clinic
Hedef "Hedef Kitle"
ÜNLÜ & Co
Eren Enerji
Simon-Kucher & Partners
Index Grup
Asus
Şat2
İş GYO
Oy ve Ötesi
Qualcomm
GalataSaray
Genç Başarı
TSPB
BELL
Girişimcilik Vakfı
Raika
Proline
MarjinalSosyal
Tüsiad
Tüted
HBT
UBER
AİFD
Açık Açık
GittiGidiyor
Alikev
BKM
LEGO
FODER
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Morhipo.com
Belki De Sensin
Dask
troy
Halk Yatırım
Hüsnü Özyeğin
ÖDED
Alzheimer Derneği
The Bodrum Cup
Çağrı Merkezleri Derneği
Eşitlik, Adalet, Kadın Zirvesi
Bayer
Kinesis
DİJİTAL CEO
CODAGE Paris
Invisalign
Multi
Selçuk Yaşar Ödülü
Klinik İmmünoloji Derneği
Timberland
PayU


Marjinal Porter Novelli'den Türk Eğitim Derneği'ne tam destek

Marjinal Porter Novelli olarak başarılı ama maddi imkanları yetersiz çocuklara eğitim fırsatı sunan Türk Eğitim Derneği'nin üstlendiği misyonunu çok önemli buluyor ve yaptıkları çalışmaların daha çok kişiye ulaşması için 2007 yılından beri gönülden destekliyoruz. Son olarak da Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası'yla birlikte Ajda Pekkan, Ziynet Sali, Mustafa Ceceli, Elvan Günaydın, Eren Sandal, Ali Erenus, Ayşen ve Aytekin Kurt gibi isimlerin de katıldığı "Kalbim" konserinde Türk Eğitim Derneği'ne 360 derece hizmet verdik.

'10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye' kampanyası kapsamında düzenlenen bu konserin geliri tamamen burslu çocuklara aktarılacağı için bu konsere mümkün olduğunca çok kişinin bilet alarak destek vermesi bizim için çok büyük önem taşıyordu. Bu nedenle konserden haftalar önce tanıtım çalışmalarımıza başladık. Konuya duyarlık göstereceğini düşündüğümüz köşe yazarları da dahil olmak üzere basın mensuplarına konuyu aktardık, gündeme taşımalarını ve konsere gelmelerini sağladık.

Türk Eğitim Derneği'nin '10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye' kampanyasını anlatan tanıtım filmi senaryosunu da hazırlayarak yapım aşamasında yönetmen Orhan Emek ile çalıştık ve konser gününe filmi yetiştirdik. Bu filmde '10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye' kampanyasına destek veren isimlerle kampanya sayesinde okuyan çocuklarımızı bir araya getirerek konunun özünü kısa ve çarpıcı bir biçimde ortaya koymaya özen gösterdik. O gece tanıtım filmi gösterilirken Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nın alkışlarla yankılanmış olması, doğru bir iş yaptığımızın göstergesi gibiydi.

Herkesin gönülden destekleriyle, elde edilen tüm gelirin '10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye' kampanyasına aktarıldığı bu konser sayesinde 60 çocuk daha üniversite eğitimlerinin sonuna kadar Tam Eğitim Bursu'yla desteklenecek. Marjinal Porter Novelli olarak 60 Genç Meşale'nin daha yanmasında bizim de bir parça payımız olduğunu bilmekten gurur duyuyor ve bu konserden desteklerini esirgemeyen tüm müşterilerimize de teşekkür ediyoruz.