Nasıl Yaparız / Grup Baby
IBM
Panasonic
Teleperformance
Nokia
Pfizer
SAP
Grup Baby
Türk Eğitim Derneği
Call Center Life
Koruncuk
cpi
Homend
Mühendisname
Jack in the Box
Kagider
Pondr
Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu
GBA Mentor Clinic
Hedef "Hedef Kitle"
ÜNLÜ & Co
Eren Enerji
Simon-Kucher & Partners
Index Grup
Asus
Şat2
İş GYO
Oy ve Ötesi
Qualcomm
GalataSaray
Genç Başarı
TSPB
BELL
Girişimcilik Vakfı
Raika
Proline
MarjinalSosyal
Tüsiad
Tüted
HBT
UBER
AİFD
Açık Açık
GittiGidiyor
Alikev
BKM
LEGO
FODER
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Morhipo.com
Belki De Sensin
Dask
troy
Halk Yatırım
Hüsnü Özyeğin
ÖDED
Alzheimer Derneği
The Bodrum Cup
Çağrı Merkezleri Derneği
Eşitlik, Adalet, Kadın Zirvesi
Bayer
Kinesis
DİJİTAL CEO
CODAGE Paris
Invisalign
Multi
Selçuk Yaşar Ödülü
Klinik İmmünoloji Derneği
Timberland
PayU


WELCOME PAYUNEERS!

Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers'ın bir iştiraki olarak Asya, Orta ve Doğu Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika kıtalarındaki 18 ülkede faaliyet gösteren PayU, bu yıl PayUnees Days isimli global etkinliği için Türkiye'yi seçti.

Dünyanın dört bir yanından The Ritz-Carlton Hotel İstanbul'da buluşan 150 kişilik ekip, 7-8 Mayıs 2019 tarihlerinde çeşitli konularda toplantılar gerçekleştirdiler.

PayU Türkiye'nin uzun süredir iletişim danışmanlığını yürüten Marjinal Porter Novelli olarak bizler de bu etkinliğin kurgu aşamasından bitimine dek pek çok sürece dahil olduk. Nisan ayında keşif için ülkemize gelen yurt dışı ekibiyle buluşmamızın ardından başlayan süreç, bir ay boyunca süren hazırlık çalışmalarıyla devam etti. Çalışmalar esnasında PayU'nun yurt dışı görsel tasarım ekibi tarafından hazırlanan görsel tasarımlara vücut verdik ve tüm üretimleri burada gerçekleştirdik.

Etkinlik boyunca kullanılacak çeşitli dekor malzemelerine dönüştürdüğümüz tasarımlar, The Ritz Carlton Hotel'in balo salonu katını PayUneers renklerine boyadı.

Sahne kurulumundan aynı anda farklı noktalarda gerçekleşen toplantıların teknik donanımına, etkinlik katılımcılarını odalarında karşılayan hoş geldiniz kitinden özel bir tura çıkılan teknenin dekorasyonuna pek çok adımında imzamız bulunan bu özel toplantıyı keyifle takip ve koordine ettik.

PayU'nun hem Türkiye ofisindeki hem de yurt dışındaki yöneticilerine, Marjinal Porter Novelli'ye duydukları güven, kurdukları açık iletişim ve işbirlikleriyle yarattıkları muhteşem takım çalışması için yürekten teşekkür ederiz!