Nasıl Yaparız / Mühendisname
IBM
Panasonic
Teleperformance
Nokia
Pfizer
SAP
Grup Baby
Türk Eğitim Derneği
Call Center Life
Koruncuk
cpi
Homend
Mühendisname
Jack in the Box
Kagider
Pondr
Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu
GBA Mentor Clinic
Hedef "Hedef Kitle"
ÜNLÜ & Co
Eren Enerji
Simon-Kucher & Partners
Index Grup
Asus
Şat2
İş GYO
Oy ve Ötesi
Qualcomm
GalataSaray
Genç Başarı
TSPB
BELL
Girişimcilik Vakfı
Raika
Proline
MarjinalSosyal
Tüsiad
Tüted
HBT
UBER
AİFD
Açık Açık
GittiGidiyor
Alikev
BKM
LEGO
FODER
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Morhipo.com
Belki De Sensin
Dask
troy
Halk Yatırım
Hüsnü Özyeğin
ÖDED
Alzheimer Derneği
The Bodrum Cup
Çağrı Merkezleri Derneği
Eşitlik, Adalet, Kadın Zirvesi
Bayer
Kinesis
DİJİTAL CEO
CODAGE Paris
Invisalign
Multi
Selçuk Yaşar Ödülü
Klinik İmmünoloji Derneği
Timberland
PayUMühendisname'nin 43'üncü sayısı tasarım temasıyla çıktı

İTÜ Mezunları Derneği'nin dergisi Mühendisname'nin 43'üncü sayısı MPN tarafından hazırlanıp yayımlandı.

Mühendisname'nin yeni sayısının kapak konusunda İTÜ Mezunları Derneği yeni yönetim kurulu söyleşisi yer aldı. Tema konusu ise 'tasarım' olarak belirlendi. Mimariden küçük ev aletlerine, AVM'lerden endüstriyel tasarım ve peyzaj tasarımına kadar farklı alanlarda değerli isimlere tasarımla ilgili çeşitli sorular yöneltildi ve görüşlerine yer verildi.

Sanatçı köşesinin bu sayıdaki konuğu, halen İTÜ Korosunu da yöneten Devlet Sanatçısı İnci Çayırlı oldu. Spor sayfasında ise bu sene birincisi gerçekleştirilen spor müsabakaları etkinliği 'Master Games 2014' yer aldı.

Her sayıda olduğu gibi bu sayıda da yine birbirinden değerli isimlerle söyleşiler gerçekleştirildi. KKTC eski Başbakanı ve Meclis Başkanı, Kuzey Kıbrıs İTÜ Mezunları Derneği'nin kurucu üyesi ve Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimarlar Birliği'nin ilk kurucu başkanı Yüksek Mühendis Mimar Hakkı Atun; Eyüboğlu Eğitim Kurumlarının kurucusu Dr. Rüstem Eyüboğlu; Güzel Sanatlar Grubu'nun yönetim kurulu başkanı Yiğit Şardan ve sanayici Hüseyin Arıkan İTÜ yıllarından bugüne kadar hayatlarına dair çok önemli noktaları paylaştı.

43'üncü sayıda 'Derneklerimiz' sayfasının konuğu İTÜ Mezunları Derneği Kıbrıs olurken, 'Fakülteler' sayfasında ise Mimarlık Fakültesi tanıtıldı. Ayrıca İTÜ Mezunlar Yurdu'nun açılışı ve İTÜ Onur Günü'nün haberlerinin de yer aldığı derginin diğer sayfalarında, konuk yazar Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi, Capital ve Tempo Dergileri Yazarı Fatoş Karahasan'ın özel yazısı, Orhan Kural'ın "Gezi" ve Timur Sırt'ın "Teknoloji" yazısı bulunuyor.