Nasıl Yaparız / İŞ GYO
IBM
Panasonic
Teleperformance
Nokia
Pfizer
SAP
Grup Baby
Türk Eğitim Derneği
Call Center Life
Koruncuk
cpi
Homend
Mühendisname
Jack in the Box
Kagider
Pondr
Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu
GBA Mentor Clinic
Hedef "Hedef Kitle"
ÜNLÜ & Co
Eren Enerji
Simon-Kucher & Partners
Index Grup
Asus
Şat2
İş GYO
Oy ve Ötesi
Qualcomm
GalataSaray
Genç Başarı
TSPB
BELL
Girişimcilik Vakfı
Raika
Proline
MarjinalSosyal
Tüsiad
Tüted
HBT
UBER
AİFD
Açık Açık
GittiGidiyor
Alikev
BKM
LEGO
FODER
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Morhipo.com
Belki De Sensin
Dask
troy
Halk Yatırım
Hüsnü Özyeğin
ÖDED
Alzheimer Derneği
The Bodrum Cup
Çağrı Merkezleri Derneği
Eşitlik, Adalet, Kadın Zirvesi
Bayer
Kinesis
DİJİTAL CEO
CODAGE Paris
Invisalign
Multi
Selçuk Yaşar Ödülü
Klinik İmmünoloji Derneği
Timberland
PayU


Marjinal Porter Novelli İş GYO ve Nef'in merakla beklenen ilk projesi "İnistanbul Gala"nın tanıtımını üstlendi!

Marjinal Porter Novelli, Türkiye'nin öncü iki gayrimenkul markası İş GYO ve Nef'in, şehir yaşamına örnek teşkil etmesi amacıyla İstanbul Topkapı'da gerçekleştirecekleri İnistanbul Gala projesinin tanıtımını üstlendi.

Marjinal Porter Novelli ekibi İş GYO ve Nef ile koordineli bir şekilde çalışarak, 28 Mayıs Perşembe günü İstanbul Four Seasons Bosphorus otelde yapılan basın toplantısı öncesindeki süreçte basın mensuplarının katılımının organize edilmesinden, basın ve kamuoyu ile paylaşılacak içeriklerin hazırlanmasına kadar birçok işlemi yerine getirdi.

Ön talep döneminde 7.000'den fazla başvuru alan proje, henüz temeli bile atılmadan yatırımcıların ve ev sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgisini toplamış, Türkiye gayrimenkul sektörünün bu önde gelen iki şirketinin gerçekleştireceği proje beklentileri bir hayli yükseltmişti.

Yüksek beklentiler basın toplantısında da hissedilmiş, Marjinal Porter Novelli ekibi tarafından bilgilendirilen ve davet edilen 130'un üzerinde basın mensubu İstanbul Four Seasons Bosphorus'taki yerlerini almıştı.

Yüksek yatırım değeri, avantajlı konumu, esnek ödeme seçenekleri ve yenilikçi tasarımıyla büyük övgü alan İnistanbul Gala projesi, Marjinal Porter Novelli'nin aracılığıyla gayrimenkul sahnesine çıkış yaptı. Basın gündeminde de kendisine ayrıcalıklı bir yer bulan proje, her biri ayrı birer proje olarak değerlendirilen 4 adımdan oluşuyordu. Son derece ayrıntılı bir plana sahip olan İnistanbul Gala, tüm yönleri ve tüm ayrıntılarıyla birlikte kamuoyuna başarıyla aktarıldı.