Nasıl Yaparız / IBM
IBM
Panasonic
Teleperformance
Nokia
Pfizer
SAP
Grup Baby
Türk Eğitim Derneği
Call Center Life
Koruncuk
cpi
Homend
Mühendisname
Jack in the Box
Kagider
Pondr
Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu
GBA Mentor Clinic
Hedef "Hedef Kitle"
ÜNLÜ & Co
Eren Enerji
Simon-Kucher & Partners
Index Grup
Asus
Şat2
İş GYO
Oy ve Ötesi
Qualcomm
GalataSaray
Genç Başarı
TSPB
BELL
Girişimcilik Vakfı
Raika
Proline
MarjinalSosyal
Tüsiad
Tüted
HBT
UBER
AİFD
Açık Açık
GittiGidiyor
Alikev
BKM
LEGO
FODER
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Morhipo.com
Belki De Sensin
Dask
troy
Halk Yatırım
Hüsnü Özyeğin
ÖDED
Alzheimer Derneği
The Bodrum Cup
Çağrı Merkezleri Derneği
Eşitlik, Adalet, Kadın Zirvesi
Bayer
Kinesis
DİJİTAL CEO
CODAGE Paris
Invisalign
Multi
Selçuk Yaşar Ödülü
Klinik İmmünoloji Derneği
Timberland
PayU


 

Antakya'nın kültür envanterini sanal ortama taşıyan projede
MPN olarak yine fark yarattık!

Hatay Sanal Arkeoloji Müzesi, 15 Aralık 2011 tarihinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katıldığı bir törenle ziyaretçilerin kullanımına açıldı. Antakya'nın arkeolojik eserlerini, özellikle de değerli mozaiklerini sanal ortama taşıma fikri, geçtiğimiz Ekim ayında, Antakya'da düzenlenen IBM Çözüm Ortakları Liderleri Zirvesi sırasında gündeme geldi. 13 ay boyunca süren proje IBM Türk, Index Grup, Özyeğin Üniversitesi, Marjinal Porter Novelli, Kanguru Sanat, 32 Bit Bilgisayar Hizmetleri ve önde gelen fotoğraf sanatçıları Fatih Demirhan ve Sadık Üçok'un gönüllü destekleri ve Kültür Bakanlığı, Hatay Valiliği, Antakya Belediyesi, Hatay Arkeoloji Müzesi, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) işbirliğiyle hayata geçirildi.

MPN olarak, Sanal Müze websitesinde yer alan içeriklerin yazılması ve revize edilmesi işlerine destek olarak bu gönüllü girişimin bir parçası olmaktan mutluluk duyduk. Nihayetinde, bu zorlu proje tamamlandıktan ve websitesi ziyaretçilerin kullanımına hazır hale getirildikten sonra, iki tane önemli MPN müşterisi, IBM Türk ve Index Grup ile birlikte önde gelen 12 basın mensubunu Antakya'ya götürdük. Hatay Valiliği ve ATSO'nun bizleri ağırladığı ve bir gece konakladığımız bu ziyaret boyunca basın mensuplarına bölgenin kültürünü, mutfağını ve iş dünyasını da tanıtacak keyifli bir program hazırladık.

Mevcut Antakya Arkeoloji Müzesi binasında 15 Aralık sabahında gerçekleştirilen açılış törenine yerel ve ulusal basın mensuplarının yanı sıra Antakya'nın önde gelen isimleri de katıldı. Ertuğrul Günay'ın açılışını yaptığı etkinliğe basın mensuplarının yoğun bir ilgisi olduğu gözlemlendi ve proje değişik mecralarda yankı buldu. Tüm gönüllü ortakların ve katılımcı basın mensuplarının memnuniyetlerini dile getirdiği açılış töreni ve Antakya gezisinin ardından da MPN olarak bu önemli projenin basındaki yansımalarını en üst düzeylere taşıyacak şekilde sürdürmeye ve tüm dünyayla paylaşmaya devam edeceğiz.