Nasıl Yaparız / GİRİŞİMCİLİK VAKFI
IBM
Panasonic
Teleperformance
Nokia
Pfizer
SAP
Grup Baby
Türk Eğitim Derneği
Call Center Life
Koruncuk
cpi
Homend
Mühendisname
Jack in the Box
Kagider
Pondr
Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu
GBA Mentor Clinic
Hedef "Hedef Kitle"
ÜNLÜ & Co
Eren Enerji
Simon-Kucher & Partners
Index Grup
Asus
Şat2
İş GYO
Oy ve Ötesi
Qualcomm
GalataSaray
Genç Başarı
TSPB
BELL
Girişimcilik Vakfı
Raika
Proline
MarjinalSosyal
Tüsiad
Tüted
HBT
UBER
AİFD
Açık Açık
GittiGidiyor
Alikev
BKM
LEGO
FODER
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Morhipo.com
Belki De Sensin
Dask
troy
Halk Yatırım
Hüsnü Özyeğin
ÖDED
Alzheimer Derneği
The Bodrum Cup
Çağrı Merkezleri Derneği
Eşitlik, Adalet, Kadın Zirvesi
Bayer
Kinesis
DİJİTAL CEO
CODAGE Paris
Invisalign
Multi


İş ve girişimcilik dünyası Giveback Gala’da bir araya geldi

Girişimcilik potansiyeli olan gençlerin kendi yollarından giderek iz bırakmasına destek olan Girişimcilik Vakfı, “Giveback” kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla Fellow’ların, girişimcilerin, sanat ve iş dünyasından önemli isimlerinin katılımıyla “Giveback Gala” etkinliğini gerçekleştirdi.

Türkiye'nin üreten ve değer yaratan ülke olma yolundaki dönüşümünü girişimcilik ile hızlandırmak vizyonu ile kurulan Türkiye Girişimcilik Vakfı (Girvak), Türkiye'de girişimcilik kültürünü oluşturmak ve yaygınlaştırmak misyonu ile çalışmalarına devam ediyor. “Giveback” felsefesinin ilham verici gücü ile farklı hedef kitlelerine yönelik etkinlikler düzenleyerek “geri verme” kültürünü yaygınlaştıran Girvak, bu yıl da girişimcilik ekosisteminin lider isimlerini konuşmacı olarak ağırladığı “Giveback Gala” etkinliğini gerçekleştirdi.

Turkcell’in ana sponsorluğunda gerçekleşen galada, Girişimcilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra, Turkcell’in Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, dünya çapında 40’tan fazla start-up’ın yatırımcısı ve ICQ’nun ilk yatırımcısı olan Yossi Vardi konuşmalarıyla katılımcılara ilham verdi.

Girişimcilik ekosistemi ve iş dünyasından lider isimlerin yer aldığı galada önce çıkan isimler arasında İngiltere prensesi Beatrice Mountbatten-Windsor, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Ali Koç ve Girişimcilik Vakfı mütevelli heyet üyesi ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Esin Güral Argat, Girişimcilik Vakfı Mütevelli Heyet üyesi Şebnem Kalyoncuoğlu Ünlü, Gülden Yılmaz, Hakan Baş ve Yomi Kastro da yer aldı.