Nasıl Yaparız / cpi
IBM
Panasonic
Teleperformance
Nokia
Pfizer
SAP
Grup Baby
Türk Eğitim Derneği
Call Center Life
Koruncuk
cpi
Homend
Mühendisname
Jack in the Box
Kagider
Pondr
Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu
GBA Mentor Clinic
Hedef "Hedef Kitle"
ÜNLÜ & Co
Eren Enerji
Simon-Kucher & Partners
Index Grup
Asus
Şat2
İş GYO
Oy ve Ötesi
Qualcomm
GalataSaray
Genç Başarı
TSPB
BELL
Girişimcilik Vakfı
Raika
Proline
MarjinalSosyal
Tüsiad
Tüted
HBT
UBER
AİFD
Açık Açık
GittiGidiyor
Alikev
BKM
LEGO
FODER
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Morhipo.com
Belki De Sensin
Dask
troy
Halk Yatırım
Hüsnü Özyeğin
ÖDED
Alzheimer Derneği
The Bodrum Cup
Çağrı Merkezleri Derneği
Eşitlik, Adalet, Kadın Zirvesi
Bayer
Kinesis
DİJİTAL CEO
CODAGE Paris
Invisalign
Multi
Selçuk Yaşar Ödülü
Klinik İmmünoloji Derneği
Timberland
PayU


collection premiere istanbul (cpi) tasarım çalışmalarını Marjinal Porter Novelli kılavuzluğunda yürüttü

Türkiye'de ilk kez 26-28 Ağustos 2010 tarihinde İTÜ Taşkışla kampusunda düzenlenen cpi fuarının yakın zamanda bölgenin en önemli fuarlarından biri halinde gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Kıtaları birleştiren İstanbul'da seçkin dünya markalarını ve tasarımcılarını buluşturan moda fuarı cpi, başarılı bir basın toplantısının ardından süratle Marjinal Porter Novelli ile fuar çalışmalarına başladı. Moda endüstrisinin en önde gelen markalarının katıldığı cpi fuarında Türkiye'nin tanınmış moda tasarımcılarından Arzu Kaprol, Atıl Kutoğlu, Ayşe Deniz Yeğin, Aida Pekin, Cem Lokmanhekim, Çiğdem Akın, DKaprol gibi birbirinden ünlü tasarımcılar tasarımlarıyla yer aldı. Istanbul Fashion Week ile eşzamanlı olarak düzenlenen cpi fuarı katılımcıların, ziyaretçilerin ve basının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

2-3-4 Şubat 2011'de Santralistanbul'da ikincisi düzenlenen ve Marjinal Porter Novelli ile bu fuarı da başarı ile tamamlayan cpi, basının ve ziyaretçilerin ilgi odağı olmaya devam etti.

cpi fuarıyla ilgili 2 dönem boyunca konsept çalışması, reklam, outdoor ve web sitesi tasarımlarıyla fuar alanı branding çalışmaları Marjinal Porter Novelli tarafından yapıldı. Dünya modasını İstanbul'a taşıyacak olan cpi, Türkiye'nin "modayı üreten ülke" konumundan çıkıp "moda yaratan ülke" konumuna geçmesine önemli katkılarda bulunacak. Ayrıntılı bilgi için www.cpi-istanbul.com adresine başvurulabilir.