Nasıl Yaparız / Invisalign
IBM
Panasonic
Teleperformance
Nokia
Pfizer
SAP
Grup Baby
Türk Eğitim Derneği
Call Center Life
Koruncuk
cpi
Homend
Mühendisname
Jack in the Box
Kagider
Pondr
Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu
GBA Mentor Clinic
Hedef "Hedef Kitle"
ÜNLÜ & Co
Eren Enerji
Simon-Kucher & Partners
Index Grup
Asus
Şat2
İş GYO
Oy ve Ötesi
Qualcomm
GalataSaray
Genç Başarı
TSPB
BELL
Girişimcilik Vakfı
Raika
Proline
MarjinalSosyal
Tüsiad
Tüted
HBT
UBER
AİFD
Açık Açık
GittiGidiyor
Alikev
BKM
LEGO
FODER
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Morhipo.com
Belki De Sensin
Dask
troy
Halk Yatırım
Hüsnü Özyeğin
ÖDED
Alzheimer Derneği
The Bodrum Cup
Çağrı Merkezleri Derneği
Eşitlik, Adalet, Kadın Zirvesi
Bayer
Kinesis
DİJİTAL CEO
CODAGE Paris
Invisalign
Multi
Selçuk Yaşar Ödülü
Klinik İmmünoloji Derneği
Timberland
PayU


Ortodonti dünyasında dijital devrimin mimarı Align Technology’nin Türkiye lansmanı Marjinal Porter Novelli tarafından yapıldı

Dünyanın en gelişmiş şeffaf diş plak sistemi Invisalign®’ın ve, ortodontik ve restoratif diş hekimliği uygulamalarına yönelik ağız içi tarayıcısı iTero®’nun tasarımını, üretimini ve pazarlanmasını üstlenen küresel bir tıbbi cihaz şirketi olan Align Technology’nin (NASDAQ: ALGN), Türkiye’deki ilk ofisinin lansmanı kapsamında düzenlenen basın toplantısı ve hekim etkinliğinin organizasyonunu tüm aşamalarıyla Marjinal Porter Novelli üstlendi.

Ortodonti dünyasında devrim yaratma hayali kuran iki öğrenci tarafından, 1997 yılında, Silikon Vadisi’nde kurulan Align Technology şirketi; geliştirdiği Invisalign ve iTero teknolojileriyle ağız taramalarının dijital ekipmanlarla yapılmasına, diş kalıplarının ve hasta verilerinin bulutta saklanmasına ve 3D baskı teknolojisiyle her hastaya özel şeffaf diş plaklarının üretimine olanak sağlıyor. Bugün itibariyle Ar-Ge alanında 21 yılı aşkın deneyime, 800’ü aşkın aktif patente ve dünyanın en büyük 3D baskı operasyonuna sahip olan şirket, dünya genelinde 100’ü aşkın ülkede 5,8 milyondan fazla kişinin hak ettiği gülüşü yakalamasına destek oldu. Şirket tarafından geliştirilen dijital ağız tarama ve tedavi teknolojileri sayesinde, ortodontik tedavilerde kullanılan manuel kalıplar ve diş telleri yakın bir gelecekte tarihe karışabilecek.

Align Technology Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Simon Beard şunları söyledi: “Türkiye diş sağlığı pazarı hızla büyüyen ve gelişen bir pazar. Bu büyümeyi destekleyecek yeni kaynaklar yaratacağımız ve şeffaf plaklar ve dijital ortodonti konusundaki liderliğimizi daha da genişletme olanağı bulacağımız için son derece heyecanlıyız. Align'in tescilli SmartTrack® malzemesi, SmartForce® özellikleri ve SmartStage™ teknolojisi gibi benzersiz unsurlarıyla daha öngörülebilir diş hareketlerine ulaşmak için tasarlanan Invisalign sistemi, diş hekimlerinin hastalarına rahat ve hayat değiştiren bir tedavi deneyimleri sunarak mükemmel klinik sonuçlar elde etmelerini sağlıyor.”