Nasıl Yaparız / CODAGE Paris
IBM
Panasonic
Teleperformance
Nokia
Pfizer
SAP
Grup Baby
Türk Eğitim Derneği
Call Center Life
Koruncuk
cpi
Homend
Mühendisname
Jack in the Box
Kagider
Pondr
Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu
GBA Mentor Clinic
Hedef "Hedef Kitle"
ÜNLÜ & Co
Eren Enerji
Simon-Kucher & Partners
Index Grup
Asus
Şat2
İş GYO
Oy ve Ötesi
Qualcomm
GalataSaray
Genç Başarı
TSPB
BELL
Girişimcilik Vakfı
Raika
Proline
MarjinalSosyal
Tüsiad
Tüted
HBT
UBER
AİFD
Açık Açık
GittiGidiyor
Alikev
BKM
LEGO
FODER
Hyatt Regency İstanbul Ataköy
Morhipo.com
Belki De Sensin
Dask
troy
Halk Yatırım
Hüsnü Özyeğin
ÖDED
Alzheimer Derneği
The Bodrum Cup
Çağrı Merkezleri Derneği
Eşitlik, Adalet, Kadın Zirvesi
Bayer
Kinesis
DİJİTAL CEO
CODAGE Paris
Invisalign
Multi
Selçuk Yaşar Ödülü
Klinik İmmünoloji Derneği
Timberland
PayU


Kodlarla gelen güzelliğin yaratıcısı CODAGE Paris’nin Türkiye lansmanı Marjinal Porter Novelli tarafından gerçekleştirildi


İlhamını ve uzmanlığını Fransız eczacılık geleneğinden alan CODAGE Paris, kişiye özel analizlere dayanan cilt bakım formülleriyle oluşturulan geniş ürün yelpazesini Almanya, Yunanistan, ABD, İngiltere, İspanya, Norveç gibi ülkelerin ardından Türk tüketicisiyle buluşurken markanın geniş katılımlı basın ve influencer lansmanı Marjinal Porter Novelli tarafından gerçekleştirildi.

CODAGE Paris’nin benimsediği üç aşamalı cilt bakım modeli (hazırlık, uygulama ve korunma), CODAGE formülünün ilkesi ve özünü oluşturan besleyici elementler ve CODAGE Paris serumlarının farkının katılımcılara anlatıldığı ve her bir katılımcının ürünleri deneyimlemesinin sağlandığı lansmanın açılış konuşmasını yapan CODAGE Paris'yi Türk tüketicisiyle buluşturan Konsina İlaç Finans ve Operasyonlar Direktörü ve Genel Müdür Yardımcısı Murat Çelikdemir “Türkiye kozmetik alanında dünyanın en büyük 20 ülkesinden biri olarak dikkat çekiyor. Burada sürekli gelişen bir pazar ve büyük bir potansiyel mevcut. Kozmetiğe ve dermokozmetiğe ayrılan tüketim harcamaları her sene artıyor. Tüm yaş gruplarındaki ve cilt tiplerindeki kadınlar ve erkekler için ideal bir portföy sunan CODAGE Paris'i Türk tüketicileriyle buluşturduğumuz için son derece mutluyuz” dedi.

CODAGE'ın Fransızcadaki “kod” kelimesinden türetildiğini belirten CODAGE Paris Danışmanı Melanie Hakibilen ise “CODAGE, her cildin bireysel gereksinimine dair yapılan analizlerden sonra cildi besleyen çeşitli elementlerin seçilmesiyle ortaya çıkan bir güzellik formülüdür. Bizce güzellik, sağlık ve iyi yaşamaya uzanan kişisel bir yolculuktur ve bunun ilk adımı cildinize iyi bakmaktan geçer. Bize göre cilt bir insanın yaşam tarzının ve var olduğu sürece geçirdiği aşamaların aynasıdır” dedi.