Arşiv / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Forum Bornova'ya Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi'nden “Çift Altın”

16/6/2017

İlklerin merkezi Forum Bornova, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC'nin düzenlediği ödül töreninde “Mavi'nin Yeri” ve “On Bin Sıcak Kalp” projeleri ile “Müşteri Hizmetleri” ve “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorilerinde iki Altın Ödül aldı.

İzmir'in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, “Mavi'nin Yeri” ve “On Bin Sıcak Kalp” projeleri ile Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC'nin düzenlediği ICSC Solal Pazarlama Ödülleri töreninde iki ayrı kategoride SOLAL Altın Ödül aldı.

Viyana'da gerçekleştirilen törende Forum Bornova, “Mavi'nin Yeri” projesi ile “Müşteri Hizmetleri”, “On Bin Sıcak Kalp” projesi ile de “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorilerinde birinci oldu.

Avrupa Alışveriş Merkezleri Ödülleri'nde başvurular, proje aşamasından operasyonel sonuçlara kadar çeşitli kriterlerde değerlendirilerek Avrupa'nın en iyisi seçilmek için yarışıyor. Avrupa'nın gayrimenkul dalında en önemli ödüllerinden biri olan bu programda projeler sektör liderlerinden oluşan profesyonel bir jüri tarafından değerlendiriliyor.

Mavi'nin Yeri'nde minik dostlar güvende
“Müşteri Hizmetleri” kategorisinde Altın Ödülün verildiği, köpek emanet noktası “Mavi'nin Yeri” projesi sayesinde alışveriş merkezine gelen ziyaretçiler, gönül rahatlığıyla sevimli dostlarını buraya emanet edebiliyor. Bu sayede ziyaretçiler, akılları minik dostlarında kalmadan sinemaya girip film izleyebiliyor veya alışverişlerini yapabiliyor.

On Bin Sıcak Kalp çocukların kalplerini ısıttı
“Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorilerinde Altın Ödül alan “On Bin Sıcak Kalp” projesinde ise İzmir'in 30 ilçesinde 473 okuldaki ihtiyaç sahibi 10 bin çocuğa hediye mont hediye edildi. Kampanya kapsamında sosyal medya üzerinden #onbinsicakkalp etiketi ile paylaşılan 10 bini geçen iyi dilek mesajı montların ceplerinde çocuklara ulaştı.

Ödülle ilgili açıklamalarda bulunan Forum Bornova Müdürü Doğan Alpan, şunları söyledi: “Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destek ve hayvan dostlarımıza olan sevgisiyle örnek olan İzmir'imizden aldığımız ilhamla hayata geçirdiğimiz projelerin uluslararası alanda en prestijli ödüllerden SOLAL ile onurlandırılmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Ziyaretçilerimizden aldığımız destekle başarılarımızı sürdüreceğimize dair inancımız tamdır. Bu ödüle giden yolda Forum Bornova ile yürüyen herkese çok teşekkür ederiz. ”

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr