Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


idefix 100 bin kitapla GittiGidiyor Cadde'de

8/6/2017

Ayda 60 milyon ziyaret alan ve 18 milyon kayıtlı üyesi bulunan lider e-ticaret platformu GittiGidiyor, Türkiye'nin en büyük online kitabevi idefix ile önemli bir işbirliğine imza attı. İşbirliği kapsamında, GittiGidiyor Cadde'de yaklaşık 100 bin kitabın listelendiği idefix mağazası açıldı. idefix'in GittiGidiyor Cadde'ye katılmasıyla GittiGidiyor'da kitap kategorisinin ilk etapta yüzde 20 ila 25 arasında bir büyüme yakalaması öngörülüyor.

100 binin üzerinde kitap çeşidi içeren idefix'in çok satanlardan, yeni çıkanlara, Çağdaş Türk ve Dünya edebiyatından, araştırma-inceleme ve eğitim kitaplarına kadar uzanan kapsamlı bir ürün yelpazesi mevcut. Yazar imzalı kitap çalışmalarının yanı sıra çocuk kitapları, yabancı dilde kitaplar, kişisel gelişim kitapları ve çizgi romanları da okurların beğenisine sunan idefix'in stok sayısının ise yaklaşık 1 milyon olduğu belirtiliyor.

50 TL ve üzeri alışverişe anında yüzde 10 indirim
Düzenlenen kampanya kapsamında, idefix'in GittiGidiyor Cadde mağazasında Edebiyat, Çocuk ve Gençlik, En Yeniler, Çizgi Roman, Araştırma ve Tarih başlıkları ve Haftanın Fırsatı gibi kategorilerden 50 TL ve üzerinde ürün satın alan kullanıcılara anında yüzde 10 indirim uygulanıyor. Ayrıca, siparişlerin tümünde kargo da ücretsiz. Kampanya 14 Haziran Çarşamba gününe kadar devam edecek.

idefix Cadde Mağazası'na http://www.gittigidiyor.com/cadde/idefix/ adresinden ulaşılabiliyor.

İlgili Kişi
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71