Arşiv / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Mezuniyet balosunda stilinizi özgür bırakın

18/5/2017

Değişen moda trendleri, mezuniyet balosu ve özel davetlerdeki görünümleri de etkiliyor. Artık mezuniyet balolarında klasik ve alışılmış kıyafetler değil, kişinin tarzını yansıtan, farklı ve yaratıcı tasarımlar tercih ediliyor.

Modadaki özgürleşme, adım adım mezuniyet balolarına ve diğer özel etkinliklere yansıyor. Artık mezuniyet balolarına hazırlanmak çok daha kolay ve eğlenceli. Özel gecelerde tercih edilen klasik ve alışılmış tasarımların yerini, daha özgürlükçü, kişinin tarzını yansıtan, birbirinden farklı model ve renkler alıyor.

Morhipo.com'un önerdiği mezuniyet gecesi temasında, her tarza uygun abiye kıyafete ulaşmak mümkün. Tüm vücut tiplerine uyabilecek farklı alternatiflerle sezonun trendlerine uygun tasarımlar; mini, tek askılı, sırt, karın ya da omuz dekolteli elbiseler, tüm gece boyunca sadece şıklığı değil, rahatlığı da müjdeliyor. Yazın enerjisini yansıtan sarı, kırmızı, mavi ve pembe tonları; bohem, cesur ve sıra dışı tasarımlarla buluşarak mezuniyet modası kalıplarını kırıyor.

Ayakkabı ve aksesuarlar özgür tarzı tamamlıyor
Mezuniyet gecesi tercih edilecek ayakkabı ve aksesuarlar da stilin ortaya çıkmasında en az elbise kadar önem taşıyor. Sivri topuklu, bantlı, rengarenk ayakkabı modelleri, sade bir elbisenin havasını tamamen değiştirebiliyor. Parıltılı ve altın renkli aksesuarlar da mezuniyet görünümünü tamamlarken, stildeki özgünlüğü ortaya koyuyor.

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com.tr