Arşiv / Gap Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Gap'e yaz geldi!

14/5/2017

Gap'in yeni sezon Kadın ve Kids & Baby koleksiyonları, yazı müjdeleyen rengarenk ve tarz parçalarıyla göz dolduruyor. Gap'in birbirinden şık, ikonik ve rahat ürünleriyle sıcakların tadını eşsiz bir stil eşliğinde çıkartmanın tam zamanı!

Gap bu yıl yazın gelişini cıvıl cıvıl renkleri, rahat ve hafif kumaşları, şık kesimleri ve kombin kolaylığı sunan tarz parçalarıyla kutluyor. Gap'in yeni Kadın koleksiyonunda yer alan pantolon, gömlek, şort ve elbiseler denim kumaşın en şık yorumlarını sunarken, rahat kesimleri ve ikonik detaylarıyla göz dolduruyor. Yazın vazgeçilmezi şortlar konforlu kesimleriyle dikkat çekiyor, ikonik tişörtler Gap logosu ya da pastel yaz renkleriyle süslenerek gardıroplara yaz neşesi katıyor.

Gap'in yeni Kids & Baby ürünleri yaz coşkusunu miniklerin tarzıyla birleştirerek rengarenk bir koleksiyona dönüştürüyor. Palmiyelerden yıldızlara, flamingolardan ananaslara neşeli yaz ikonlarını gömlek, şort, tişört, elbise, etek ve tulumlara taşıyan Gap Kids & Baby koleksiyonu, miniklerin sıcak yaz günlerinde konforlu bir tarz edinmesini sağlıyor.

Yüksek çözünürlüklü imaj ve dekupe görselleri için:

https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/57/Gap_Cocuk_Haziran.zip>

eu-west-1.amazonaws.com/download2017/57/Gap_Kadin_Haziran.zip

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr

http://www.gap.com.tr/
https://instagram.com/gapturkiye/?hl=en
https://www.facebook.com/GapTurkiye
https://twitter.com/gapturkiye