Arşiv / Koruncuk Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


4forBlue kulaçlarını Koruncuklar için atacak

11/5/2017

İki yıl önce Sinem Tüzer, Seda Kansuk, Sadiye Kuş ve Günışığı Ceren Cansızoğlu Stevens bir araya gelerek oluşturduğu 4forBlue isimli yüzme takımı, Anneler Günü'nde Cebelitarık Boğazı'nı yüzerek geçmek ve kulaçlarıyla korunma ihtiyacındaki çocukların yüzünü güldürmek için harekete geçti. Koruncukköy Urla'da 10 çocuğa sıcak bir yuva olacak bir Aile Evi'ne destek olmak üzere yola çıkan dört kadın, tüm duyarlı insanları bu projeye ortak olmaya çağırıyor.

İki yıl önce 4forBlue isimli bir yüzme takımı kuran Sinem Tüzer, Seda Kansuk, Sadiye Kuş ve Günışığı Ceren Cansızoğlu Stevens Teknosa sponsorluğunda Manş Denizi'ni yüzerek 17 saat 52 dakikada geçmiş ve kadınların hayallerini nasıl gerçeğe dönüştürebileceğini herkese göstermişti. Bu maceraya farklı bir anlam katmak için Omni Metalurji Panik Bar sponsorluğunda, İspanya'ya giden 4forBlue, bu sene, hava koşulları ve deniz izin verirse, Anneler Günü'nde Cebelitarık Boğazı'nı yüzerek geçmek ve kulaçlarıyla korunma ihtiyacındaki çocuklara destek olmak istiyor.

Cebelitarık Boğazı'nı geçerken yaklaşık 20.000 kulaç atacak, her üyesi anne olan 4forBlue takımı; Sinem Tüzer/Galatasaray Master Yüzme Takımı, Seda Kansuk/9 Eylül Master Yüzme Takımı, Sadiye Kuş/Han Batur Master Yüzme Takımı, Günışığı Ceren Cansızoğlu Stevens/Göztepe Master Yüzme Takımı'nın 100.000 TL'ye ulaşma hedefleri var! Destekçilerinden her bir kulaç için verecekleri 5 TL'lik bağış ile birlikte, Koruncuk Vakfı'nın Urla'da yapımı devam eden Koruncuk köyü için anlamlı bir Anneler Günü hediyesi vermek istiyor. Koruncukköy Urla'da 10 çocuğa sıcak bir yuva olacak bir Aile Evi'ne destek olmak üzere yola çıkan dört kadın, tüm duyarlı insanları bu projeye ortak olmaya çağırıyor.

Siz kaç kulaç için destek olacaksınız?

Destek için:
Akbank / Gayrettepe Şubesi
Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı hesabı
TR66 0004 6002 8788 8000 1982 93

Kredi kartıyla bağış yapmak isteyenler www.koruncuk.org sitesinden bağış sayfasına girerek bağışlarını yaparken açıklama kısmına “kulaç” rumuzu yazmaları yeterli.


Bağış linki: https://www.koruncuk.org/elverinhayatatutunsun/onlinebagis