Arşiv / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Anneler Günü'ne Özel Ödüller Morhipo'da!

10/5/2017

Morhipo.com, sosyal medya üzerinden düzenlediği yarışma ve fırsatlarla kazandırmaya devam ediyor. Anneler Günü'ne özel Instagram ve Twitter'da düzenlenen yarışmalar “beğen/paylaş/kazan” teması ile 150 TL'lik alışveriş çeki ve hediyeler kazandırıyor. Facebook Live video özellikli yarışma ise 200 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde alışveriş çeki sunuyor.

Morhipo.com, Anneler Günü'ne birbirinden özel yarışma ve kampanyalarla hazırlanıyor. Sosyal medya üzerinden paylaşırken kazandıran yarışmalar, hediye ve alışveriş çekleri Morhipo.com müşterilerini bekliyor. Anneler Günü'ne özel annelerin öğütlerinden oluşan bir kutlama videosu da hazırlayan Morhipo.com, “Bizim her zaman iyiliğimizi düşünen annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun” mesajını veriyor.

“Anneler bizim her zaman iyiliğimizi ister”
Morhipo.com'un Instagram üzerinden düzenlediği Anneler Günü yarışması “Anneler bizim her zaman iyiliğimizi ister” temasıyla gerçekleşiyor. Kullanıcıların etkileşimlerini artırmayı hedefleyen yarışma ile Morhipo.com'un Instagram üzerinden paylaştığı videoyu beğenip annelerinden aldığı en önemli öğüdü paylaşan 3 kişi 150 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.

4 ayrı güne 4 ayrı hediye
Anneler Günü haftası içinde düzenlenecek ikinci “Beğen/Paylaş/Kazan” konseptli yarışma ise Twitter üzerinden kazandırıyor. Morhipo.com, bu yarışma kapsamında 4 ayrı günde 4 ayrı ürün hediye ediyor.

Live video özelliği ile hediye çekleri
Facebook'ta düzenlenen yarışmada ise “live video” özelliği kullanılıyor. Anneler Günü'nde 400 beğeni alan video sahipleri, 200 TL ve üzeri sezon alışverişlerinde 40 TL'lik hediye çeki kazanıyor.

Morhipo.com Instagram video yarışmasının linki için:

https://www.instagram.com/p/BTq-qV4jhlH/?taken-by=morhipoİlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com.tr