Arşiv / Hatice Gökçe Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Anneler Günü hediyeniz umutlara çiçek açtıracak

10/5/2017

Anneler Günü hediyenle metastatik meme kanserli kadınların mücadelesine destek ol

Yılın en özel günlerinden biri olan Anneler Günü'nde, annenize alacağınız “Umutlar Çiçek Açsın” t-shirtü ile metastatik meme kanserli kadınlara umut olabilirsiniz.


Modacı Hatice Gökçe'nin kiraz çiçeklerinden ilham alarak tasarladığı, Yargıcı Online Shop'ta satışa sunulduğu ve elde edilen gelirin tamamının meme kanserli kadınlar yararına Kanserle Dans Derneği ve Europa Donna Türkiye'ye bağışlandığı “Umutlar Çiçek Açsın” t-shirtleri anneler günü için 39,9TL'den shop.yargici.com.tr'de.

Yargıcı, Hatice Gökçe ve Pfizer Onkoloji'nin koşulsuz desteğiyle hayata geçen, metastatik (ileri evre) meme kanserinde umudun var olduğunu vurgulamak üzere kurgulanan Umutlar Çiçek Açsın projesi için Modacı Hatice Gökçe şunları söyledi: ''Geçtiğimiz yıl Yeni Hikayeler diyerek filizlendirdiğimiz umutlar bu yıl çiçek açsın istedik. Bu yüzden sloganımız Umutlar Çiçek Açsın oldu ve bu seferki üretim sürecimizde sabır üzerine yoğunlaştık. Umudun simgesi olan kiraz çiçeklerini kanaviçe deseni görünümüyle t-shirtlere bastık. Kanaviçenin yapım aşamasında gerektirdiği sabır ve dikkati hepimiz biliriz. Bu nedenle ben de tasarımımda, eski zamanlarda çok popülerken şimdi yavaş yavaş unutulmaya başlayan bu tekniğin görünümünü kullanmak istedim. “Umutlar Çiçek Açsın” projesindeki tasarım ve üretim sürecimizin, metastatik meme kanseri tedavisinin gerektirdiği sabır ve metanetle de benzerlik taşıdığını düşünüyorum'' dedi.

Detaylı bilgi için:
Marjinal Porter Novelli
Esra Şavkın | M: 0537 858 85 49
esras@marjinal.com.tr