Arşiv / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Forum Aydın Bowling Turnuvası kazananları ödüllerini aldı

8/5/2017

Toplam 22 takımın katıldığı turnuva sonucunda Centone takımı birinci, Atasun-Click Clock takımı ikinci, Cinemaximum takımı ise üçüncü oldu. Gerçekleştirilen ödül töreninde takımlar, kupa ve madalyalarını alırken aynı zamanda SPA paketi, hediye çekleri ve kahvaltı ödülleri de kazandı.

Aydın'ın alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın'ın, AVM geneli çalışanlar arasında düzenlediği bowling turnuvasında dereceye giren takımlar ödüllerini aldı.

17 Nisan‘da başlayan ve 3 Mayıs'ta yapılan final maçları ile son bulan turnuvaya toplam 22 takım katıldı. Takımların hem eğlendiği hem de heyecanlı maçlar yaptığı turnuvada birinciliği Centone, ikinciliği Atasun-Click Clock, üçüncülüğü Cinemaximum takımları kazandı.

256 Bowling ve Eğlence Merkezi'nde gerçekleşen turnuvanın, ödül töreni ise bugün Forum Aydın Zeytin Meydanı'nda gerçekleştirildi. Forum Aydın Bowling Turnuvası Komitesi ve Forum Aydın Yönetimi kazananları tebrik ederek hediyelerini kendilerine takdim etti. Dereceye giren takımlar kupa ve madalyalarını alırken aynı zamanda yoğun geçen dönemin en güzel hediyesi olacak masaj ve SPA paketi, hediye çekleri ve kahvaltı ödülleri de kazandı.

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr