Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Hediyenizi kendinize göre değil, annenize göre seçin!

5/5/2017

GittiGidiyor bu yıl Anneler Günü'ne eğlenceli bir reklam filmi serisi ile giriyor. Çocuklarından gelen hediyelerle her koşulda mutlu olan anneleri konu alan GittiGidiyor, “Hediyenizi kendinize göre değil, annenize göre seçin” mesajını mizahi bir anlayışla veriyor. Annelerin zevkine uygun binlerce hediye seçeneğini tüketiciyle buluşturan marka, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine de özel indirim yapıyor.

GittiGidiyor, bu yıl Anneler Günü'nü birbirinden eğlenceli reklam filmleriyle karşılıyor. Dijital mecralardan izlenebilecek filmlerde, annelerin, çocuklarının kendi zevkine göre seçtikleri hediyelerle bile mutlu oluşu ve çocuklarına duydukları koşulsuz sevgi ironik bir tarzda ele alınıyor. Anne ve çocuk arasındaki özel bağa mizahi bir dille dikkat çeken reklam filmleri üç bölümden oluşuyor.

Reklamlarda “Hediyenizi kendinize göre değil, annenize göre seçin” mesajı veren GittiGidiyor, kampanyayı sosyal medyaya da taşıyor. “Anne sana bunu alayım mı?” sorusuyla reklamlarda kullanılan 3 üründen birinin görselini annelerine gönderenler, gelen birbirinden ilginç yanıtları #gittigidiyor ve #tamanneleregöre etiketleriyle paylaşıyor.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine özel indirim

“Aklınızda ne varsa GittiGidiyor'da” sloganıyla özenle seçilmiş binlerce hediye alternatifi sunan marka, Anneler Günü sürprizlerine indirim fırsatları da ekliyor. Bu yıl 14 Mayıs'ta kutlanacak Anneler Günü yaklaşırken GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL anında indirim avantajı sağlanıyor. İndirim, 3-14 Mayıs tarihleri arasında yapılan alışverişlerde, Anneler Günü kampanyasındaki seçili ürünlerde geçerli.

GittiGidiyor'un Anneler Günü reklam üçlemesinin tüm bölümleri için:

https://youtu.be/84uxiD5Czg0
https://youtu.be/Sc0Spx6w57A
https://youtu.be/xOn7j32qb20

İlgili Kişi:​
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli​​
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr