Arşiv / Hyatt Regency İstanbul Ataköy Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Anneler Günü'nde, anneler için brunch ve kahvaltıyı çocuklar hazırlıyor

2/5/2017

Hyatt Regency İstanbul Ataköy'den bir ilk daha! Anneler Günü'nde çocukların Brizo Restaurant'ın aşçılarıyla birlikte hazırlayacağı sevgi dolu kahvaltı ve brunch, anneler için en güzel sürprizlerden biri olacak. Kahvaltıyla başlayacak ve brunch'la devam edecek özel Anneler Günü menüsü, annelerini tatlı bir sürprizle şaşırtmak isteyen herkesi Hyatt Regency İstanbul Ataköy'e bekliyor.

Hyatt Regency İstanbul Ataköy, Anneler Günü'nde, biricik annelerine sürpriz yapmak isteyen herkese muhteşem bir seçenek sunuyor. Yıllardır üşenmeden, hiçbir karşılık beklemeden kahvaltı hazırlayan anneleri sevgi dolu bir kahvaltıyla şaşırtmak ve annelerine hayatı boyunca unutmayacakları muhteşem bir anı yaşatmak isteyenler, aradığı sürpriz hediyeyi Hyatt Regency İstanbul Ataköy'ün özel kahvaltı ve brunch menüsünde bulacak. Bu Anneler Günü'nde çocuklar Brizo Restaurant'ın aşçılarıyla birlikte annelerine sevgi dolu bir kahvaltı hazırlarken, anneler açık büfe geç kahvaltının enfes lezzetlerini tadını sevdikleriyle birlikte çıkaracak.

Hyatt Regency İstanbul Ataköy'ün 80 çeşit kahvaltılık, sınırsız çay, kahve ve meyve sularından oluşan Anneler Günü kahvaltısı sadece 85 TL. Rezervasyon için: 0212 463 13 30

İlgili kişi:
Cumhur Karabacakoğlu
Marjinal Porter Novelli
(212) 219 29 71
cumhurk@marjinal.com.tr