Arşiv / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


EuroLeague Final Four FanZone, Marmara Forum'da kuruluyor

26/4/2017

Basketbol severlerin heyecanla bekledikleri Türk Hava Yolları EuroLeague FanZone, 19-21 Mayıs arasında Marmara Forum'da yarışmaları, ünlü isimlerle söyleşileri ve konserleri ile gerçekleşecek.

Avrupa'nın en büyük basketbol organizasyonu Türk Hava Yolları EuroLeague'in taraftar alanı olan FanZone, 19-21 Mayıs tarihleri arasında Marmara Forum'da gerçekleşecek.

Basketbola, Anadolu Efes Spor Kulübü işbirliği ile yatırım yapan Marmara Forum, Avrupa'nın basketboldaki en büyük organizasyonuna ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşıyor. Yarışmalar, sponsor etkinlikleri, Manga konseri gibi katılımcıların eğleneceği organizasyonda ayrıca ziyaretçiler efsanevi basketbolcular ile tanışma fırsatı da yakalayacak.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Marmara Forum Müdürü Hakan Altın, “Böylesine önemli uluslararası bir etkinliğe ev sahipliği yapacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. 19-21 Mayıs tarihlerinde Avrupa'daki basketbol severlerin toplanma noktası olacağız. Mayıs ayında üç gün boyunca dünyanın kalbi Marmara Forum'da atacak. Önümüzdeki yıllarda da Marmara Forum'a hem ticari hem de prestij anlamında katkı yapacak yatırımlarımıza devam edeceğiz.'' dedi

Bu yıl Marmara Forum'da yapılacak EuroLeague FanZone, önceki yıllarda Londra'nın Trafalgar, Milano'nun Duomo, Madrid'in Plaza de Oriente ve Berlin'in Alexanderplatz meydanlarında düzenlenmişti.

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr