Arşiv / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Forum Trabzon'da şölen gibi bir 23 Nisan yaşandı

24/4/2017

Düzenlediği etkinliklerle Trabzon'un çekim merkezi haline gelen Forum Trabzon'un 23 Nisan etkinlikleri çocuk büyük herkese adeta bir şölen yaşattı. Forum Trabzon 23 Nisan Satranç Turnuvası'nın ödüllerinin sahiplerini bulduğu, gün boyunca çeşitli aktivitelerin gerçekleştiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda tüm ziyaretçiler keyifli anlar geçirdi.

Şehrin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı şölen havasında kutladı. Forum Trabzon'un meşhur satranç turnuvasının kazananları belli olurken, 23 Nisan günü oldukça kalabalık ve keyifli bir dizi etkinlik daha gerçekleştirildi.

Saat 14:30 itibariyle başlayan ve 18:30'a dek aralıksız süren etkinlikler kapsamında katılımcı okullar ve özel kurslar öncelikle bir maskot bando eşliğinde kortej yürüyüşü gerçekleştirdi. Sahne performansları da sergileyen çocukların yanı sıra AVM ortak alanlarında Trabzon Gençlik Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile genç sporcuların branşlarını tanıtma imkanı buldukları eskrim, masa tenisi, karate, judo ve jimnastik alanlarında kısa gösteriler yapıldı. Bando eşliğinde gerçekleşen kortej yürüyüşü saat 14:00, 16:30 ve 18:30'da tekrarlandı.

2500 adet çubuk dondurma dağıtımının da yapıldığı Forum Trabzon'da unutamayacakları bir bayram yaşayan çocukların yanı sıra, büyükler için de özel bir imza günü düzenlendi. Birçok özlü sözün yer aldığı "Bana Seni Seviyorum Deme Sev" kitabı ile büyük başarı sağlayan Miraç Çağrı Aktaş, “Sen On Yedi Yaşımsın” isimli yeni kitabının imza gününde Trabzonlu okuyucuları ile Forum Trabzon'da bir araya geldi.

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr