Arşiv / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


23 Nisan'da Morhipo.com çocukların tasarımlarıyla rengarenk!

24/4/2017

Morhipo.com, 23 Nisan'da tasarımlarını çocuklara emanet etti. Morhipo ofisine bayram heyecanını getiren çocukların hayat dolu ve yaratıcı tasarımlarıyla süslenen Morhipo kampanyaları, 23 Nisan e-postalarına neşe katıyor!

Morhipo.com, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel düzenlediği etkinlikte, çalışanlarını çocuklarla beraber eğlenceli ve yaratıcı bir aktivitede buluşturdu. Morhipo ofisine davet edilen çocuklar, çizdikleri rengarenk ve neşeli desenlerle hayal dünyalarını Morhipo kampanyaları için email tasarımına dönüştürdü.

Çocukların renkli dünyasını yansıtan birbirinden yaratıcı ve neşeli tasarımlar, 23 Nisan boyunca Morhipo.com'da olacak. Morhipo müşterilerine gönderilecek e-posta Buğra, Defne, Deniz, Mira, Seymi ve Yasemin'in renkli ve yaratıcı zihinleri ile şekillendi. Minikler 23 Nisan için kendi seçtikleri ürünlerle bir e-posta çalışması hazırlarken grafik ekibindeki ağabey ve ablalarından destek aldı. Çocukların da ofis ortamını deneyimlediği bu etkinlikte ortaya rengarenk görüntüler çıktı. Etkinlikle ilgili çekilen video, Morhipo.com'un sosyal medya hesaplarında yayınlandı. [İlgili video için tıklayınız]

Ayrıca Facebook ve Twitter'da 23 Nisan'a özel yarışmalarla kullanıcılarına fırsatlar sunan Morhipo, çocukların çizdiği resimlerin Instagram'da #miniklerciziyor etiketiyle paylaşılmasına öncülük ederek sosyal medyada da çocuk bayramını kutluyor.

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com.tr