Arşiv / Türkiye Girişimcilik Vakfı Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik İzmirUP'ta

18/4/2017

Türkiye Girişimcilik Vakfı 'İzmir Fellow'ları, bu yıl
açılış sohbetini TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik ile yapacakları İzmirUP etkinliğinde “İzmir Neden Bir Girişimcilik Merkezi Olmasın?” fikriyle İzmir'e yeni bir değer katmayı hedefliyor.


Türkiye'de girişimcilik konusunda farkındalık yaratmak, girişimcilik kültürünü yaymak ve girişimciliğin bir kariyer alternatifi olduğunu gençlere aşılamak isteyen Girişimcilik Vakfı'nın İzmir Fellow'ları, ilk kez 2016 yılında düzenledikleri “ilham verici girişimcilik konferansı” İzmirUP'ı geleneksel hale getiriyor. Geçtiğimiz yıl 500 kişiyi ağırlayan etkinliğe bu yıl ilginin çok daha fazla olması bekleniyor.

İzmirUP, yeni girişimcileri İzmir'e kazandırmak ve İzmir için bir marka yaratmak amacıyla, sponsor ve paydaşlarının desteğiyle yola çıkıyor. İzmirUP konferans serisi 21 Nisan'da ikinci kez, tecrübeli ve genç girişimcilerle girişimciliğe adım atmak isteyenleri buluşturuyor. TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik ile İzmir Fellow'larının açılış sohbetini gerçekleştireceği etkinlikte, Sina Afra'nın “İzmir Neden Bir Girişimcilik Merkezi Olmasın?” konulu konuşmasının ve aynı konulu panellerin yanı sıra, nöromarketing, sosyal girişimcilik ve Youtube girişimciliği alanlarından konuşmalar yer alacak.

Etkinlikte Sina Afra'nın ardından, Yomi Kastro, Hakan Baş, Selin Öz, Şahika Özcan, Semih Boyacı, Mehru Aygül, Yener Girişken, Orkun Işıtmak ve Ömer Şanlı gibi farklı sektörlerden isimler konuşacak. Ayrıca sosyal girişimcilik panelinde, Dem Good Coffee'nin kurucusu Damla İşeri, e-bursum'un kurucusu Mesut Keskin ve Impact Hub kurucu ortaklarından Semih Boyacı konuşacak. Vakfın sponsorlarından Garanti ve Allianz'ın da konuşmacı olarak katılacağı etkinlik, İzmir DEÜ Sabancı Kültür Sarayı'nda gerçekleştirilecek.


İlgili kişi:
Nevra Çankaya
Marjinal Porter Novelli
(212) 219 29 71
nevrac@marjinal.com.tr