Arşiv / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Bayram sen gülünce başlasın!

12/4/2017

23 Nisan'da modanın başrolünde çocuklar var. Morhipo.com, Çocuk Bayramı yaklaşırken ilhamını baharın neşesinden aldı, modayı bu kez çocuklar için beğeniye sundu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaklaşırken, modanın sahnesinde başrolde çocuklar var. Baharın neşeli ruhuyla birleşen çok özel trendler, yeni sezon fırsatlarıyla minik modaseverlerle buluşuyor. Morhipo.com'daki birbirinden canlı ve renkli parçalar, metalik ve spor tasarımlar, dantel dokular ve aksesuarlar sezonun favori çocuk trendleri arasına giriyor.

Çocuk trendleri artık yetişkinlerinki kadar zengin

Baharın gelişiyle hafifleyen ve renklenen kıyafetler, milenyum çocuklarının yaratıcı ve enerjik ruhunu yansıtıyor. Yetişkin koleksiyonlarını aratmayacak şıklıktaki koleksiyonlar ile çocuklar, 23 Nisan'da stilleriyle de ilgiyi üzerlerine çekecek. Minikler bayramı ve okullardaki özel etkinlikleri birbirinden şık ve rahat elbise, babet, ceket ve gömleklerle karşılayacak.
Çocuk tarzının en temel parçalarından olan spor giyimde ise anne-kız ve baba-oğul ikili teması oldukça revaçta. Özellikle Athleisure trendi ile ailenin küçük üyeleri yetişkinlerin birer minik kopyası olacak. Aksesuarlarda da yetişkinleri imrendirecek çantalar, çoraplar ve daha birçok tasarım minik modaseverlerle buluşmaya hazır.


İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com.tr