Arşiv / Marks & Spencer Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Marks & Spencer dünyasının yeni sezon iç giyim koleksiyonlarında özel bir kampanya başlıyor

12/4/2017

Modanın yüksek kaliteyle buluştuğu Marks & Spencer, tüm yeni sezon iç giyim ürünlerinde geçerli olacak çok özel bir indirim fırsatı sunuyor. 6 - 16 Nisan 2017 tarihleri arasında Marks & Spencer'in alışkanlıkları değiştiren iç giyim koleksiyonundan bir ürün alanlar, ikincisine yüzde 30 indirimle sahip olacak.


Marks & Spencer'ın modern, kullanımı rahat, tüm yeni sezon iç giyim ürünlerinde geçerli “ikinci ürüne yüzde 30 indirim” fırsatı, her zevke uygun birbirinden şık iç giyim ürünlerine göz atmak için harika bir fırsat sunuyor.

“The Model & Lace” ve “Vintage Lace” isimli iki yeni sutyen koleksiyonu, dantelin şıklığını Marks & Spencer kalitesi ve konforuyla buluşturuyor. Gün boyu kullanıma uygun, kaliteyi hissettiren ürünler sunan bu iki yeni koleksiyon, iç dünyanıza rahatlığın yanı sıra işlevsellik de katıyor.

Marks & Spencer'ın üst ve alt iç giyim ürünleri arasında bulunan tişörtlere özel sutyen modelleri, her bedene uygun seçenekleriyle baharda gardıropların vazgeçilmezi haline gelen tişörtlerin içine uygun sutyen arama derdine son veriyor. Destekli ve beş farklı şekilde ayarlanabilen askılara sahip “push-up” straplez modeller, yumuşak pamuklu kumaşlarıyla konforu iç giyime taşıyan alt-üst parçalar ve balensiz çözümleriyle sunulan sutyen modelleriyle, Marks & Spencer'ın zengin dünyası her zevke uygun şık parçalar sunuyor.

Yüksek çözünürlüklü imaj ve dekupe görselleri için:
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/49/Marks_and_Spencer_ic_giyim.zip

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr