Arşiv / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Rengarenk kombinlerle stilinizde fark yaratın

2/3/2017

Artık modada ‘özgürlük' teması hakim. Modern hayatın etkisi ve lüks markaların da sokaktan ilham almasıyla moda demokratikleşiyor. Hem lüks hem ulaşılabilir markaları farklı renk ve marka kombinleriyle harmanlayan Morhipo.com, modaseverlere enerjik ve ekonomik bir stil anlayışı sunuyor. Farklı fiyatlardaki yüzlerce markanın rengarenk ürünlerini müşterileri için özenle seçen Morhipo.com'un özgür ve farklı stilini keşfedin!


Modern hayatın akışı, teknolojinin bize sunuduğu hız ve ulaşılabilirlik moda dünyası aktörlerinin de bu hıza ayak uydurmasını gerektiriyor. Modaseverlere bu hızda ve ulaşılabilir fiyatlarda farklı seçenekler sunmak günümüz dünyasının artık olmazsa olmazı. Binlerce markayı bir arada sunan Morhipo.com, e-ticaret konusundaki iddiasını ulaşılabilir moda alanında da sürdürüyor. Kendi markaları People by Fabrika ve D by Divarese ile moda dünyasına yeni bir çizgi getiren Morhipo.com, mevsim ne olursa olsun canlı renklerin ve eklektik tarzın bir araya geldiği stilleri modayı yakından takip eden modaseverlerle buluşturuyor.

Her mevsimde enerjik renk ve marka harmonileri
Alışılmış renk ve stil anlayışının dışına çıkan Morhipo.com, kendi özel markaları ve diğer markalarla harmanladığı kombinlerle yeni bir moda algısı yaratıyor. Modada özgürlüğü savunan Morhipo.com, farklı marka ve renklerin enerjik kombinleriyle moda severlere cesaret veriyor. Sezon fark etmeksizin sarı, kırmızı ve mavinin en cesur tonlarını bir araya getiren kombinler, fiyatı ne olursa olsun farklı markaların bir aradaki uyumunun en etkileyici örneklerini oluşturuyor.


Editöre Not: Görsellerin tamamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://we.tl/3UnnL8eOH4


İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com.tr