Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor, Türkiye Teknoloji Buluşmaları ile Antalya'da

26/1/2017

KOBİ'lerin ve girişimcilerin yoğun ilgisini çeken Türkiye Teknoloji Buluşmaları'nda, GittiGidiyor Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar, Ürün Müdürü Çağrı Karahan ve Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Esra Midillili Ertem tecrübelerini katılımcılar ile paylaşacak.

EticaretSEM tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) işbirliğinde ve Turkcell ana sponsorluğunda organize edilen Türkiye Teknoloji Buluşmaları 2017'de ilk kez Antalya Su Hotel'de 26 Ocak Perşembe günü gerçekleşecek. EticaretSEM'in 2014 yılından bu yana devam ettirdiği buluşmalar çerçevesinde teknoloji sektörü, iş dünyası ve girişimciler Antalya'da 47'nci kez bir araya gelecek.

KOBİ'lerin ve girişimcilerin yoğun ilgisini çeken konferansta iş dünyasının teknolojik gereksinimlerinin masaya yatırıldığı ve gündem yaratan teknoloji girişimciliğinin ele alındığı paneller de düzenlenecek.

Bu kapsamda organize edilen “Gelecekte Ticaret Nasıl Şekillenecek; Trendler, Çok Kanallı Stratejiler” konulu panelde, GittiGidiyor Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar, Ürün Müdürü Çağrı Karahan ve Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Esra Midillili Ertem tecrübelerini katılımcılar ile paylaşacak.

Paneller dışında etkinlikte teknolojinin ve internet tabanlı iş modellerinin öne çıktığı sunumlar yapılacak; girişimcilik, e-ticaret ve iletişim teknolojilerindeki yenilikler sahneye çıkacak.

Herkese açık olan etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi ve katılım için:
http://www.teknolojibulusmalari.com/

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71