Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor, European Excellence ödüllerinde blog kategorisinde ilk 5'e girdi

29/12/2016

PR ve iletişim alanında Avrupa'daki en prestijli ödül programı olarak görülen European Excellence Ödülleri'nde eBay'in Türkiye markası GittiGidiyor, Blog Kategorisi'nde beş finalist arasına girme başarısını gösteren tek Türk şirketi oldu.

Uzman editörler tarafından hazırlanan içerik platformu blog.gittigidiyor.com, alışverişte rehber olacak içerikleriyle öne çıkıyor. Alışveriş yapmak isteyenler bu sayede en son yenilikleri ve son trendleri takip ederken aynı zamanda alışverişine rehber olabilecek önerilerle dolu zengin bir dünyada keşfe çıkıyor.

eBay de “Perakende” kategorisinde “Spor Ayakkabıları Sanat Galerisi” çalışması ile finalistler arasına girerken, "L'Aquila Şehrini Kucakla: Zorlanan bir toplumu yeniden yaşama döndürme yardımı” isimli 360 derece iletişim kampanyası ile de İtalya'nın ülke kategorisinde ödül sahibi oldu.

Toplam 34 ülkeden şirketin katıldığı yarışmada 58 kategoride; 1.000'in üzerinde başvuru alındı. Alanında uzman 40 jüri üyesi tarafından yapılan değerlendirilmede her zaman güncel, zengin içerikli, kullanıcı dostu ve kullanıcılar tarafından kolay anlaşılabilir, ilgi alanlarına göre bilgiye kolay erişimi sağlayan çalışmalar ödüllendirildi.

Berlin Quadriga Üniversitesinin desteklediği European Excellence ödül programı, Avrupa'daki PR profesyonellerini bir araya getiren Communication Director tarafından 2007 yılından beri düzenleniyor.

Blog LINK: http://blog.gittigidiyor.com/

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71