Arşiv / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Boyner Fresh'in yeni kış koleksiyonu moda severler ile buluştu

26/12/2016

markalarından seçtiği yeni kış koleksiyonu, sınırlı sayıda ve uygun fiyatlarla Morhipo.com üzerinden satışa sunuldu.

Yüzlerce moda markasının binlerce ürününü aynı çatı altında buluşturan Morhipo.com, müşterilerini özel konseptlerle tanıştırmaya devam ediyor. Ayşe Boyner'in seçimi ile Boyner mağazalarında satılan ve ABD, Avustralya, Danimarka, Fransa, İspanya ve İngiltere'deki gözde markaların en moda ürünlerini Türkiye'deki moda tutkunları ile buluşturan Boyner Fresh'in yeni kış koleksiyonu, Morhipo.com'da satışa çıktı.

Bu koleksiyonda birbirinden farklı stillere göre moda olan birçok tasarım bulunuyor. Sınırlı sayıda satışa sunulan bu ürünler, 55 TL ila 700 TL arasındaki fiyatlarla, modayı takip etmek isteyenlere kış aylarında yeni ve sıcak bir tarz katacak.

Kışın kasvetli havasına yaz güneşini getiren tüm renkler ve çiçek desenler
Her biri hem çok farklı, hem de birbiri içinde uyumlu tarzların yer aldığı yeni koleksiyonla her kadın kendisine uygun olan stile sahip olabilecek. Glamorous, Cubic, Endless rose, Darling, Goldie ve Minkpink'in markalarının bol çiçekli rengarenk yeni ürünlerinden oluşan koleksiyon; kürkler, retro ve modern karışımı parçalar, çeşit çeşit kaban ve ceketler, diz üstü çizmeler ile kışın kasvetli havasına yaz güneşini getiriyor.

Yeni koleksiyonda, yılbaşı kutlamaları için tasarlanmış uzun çiçek desenli elbiseler ve etekler, kalın dökümlü kazaklar da yer alıyor.

Her renge ait ürünlerin yer aldığı koleksiyonda, detaylarda ise bol bol sarı ve maviler kullanıldı. Çiçek desenleri ile süslenen ürünler hem düz kumaşlarda hem payetlilerde hem de brokarlarda renklerin doğal harmonisi ile bir araya geliyor.

Sürekli yenileniyor
Ayşe Boyner'in seçtiği koleksiyonlardan oluşan, Boyner'in özel konsepti “Boyner Fresh”, Morhipo.com müşterilerinin yüksek moda beklentisini ulaşılabilir fiyatlarla karşılıyor. Moda severler için sürekli yenilen Boyner Fresh koleksiyonuna her sezon birçok yeni marka da dahil ediliyor.

Boyner Fresh'in yeni kış koleksiyonu için:
https://www.morhipo.com/boyner-fresh/560/liste#stt=&pg=0&ps=60&ch=0&os=0&hf=&prv=

İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com