Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor'a Gamechangers Türkiye'den “İlişki Ödülü

19/12/2016

Hayata geçirdiği “Müşteri İlişkilerinde Çoklu Kanal Yönetimi” projesi ile müşteri memnuniyeti skorlarını yüzde 20 arttıran GittiGidiyor, Türkiye'nin en yenilikçi markaların belirlendiği Gamechangers Türkiye ödüllerinde İlişki Ödülü'nün sahibi oldu.

Türkiye'nin en yenilikçi şirket ve markalarını belirlemek amacıyla düzenlenen Gamechangers Türkiye ödüllerinde Türkiye'de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor, müşteri ilişkilerinin 360 derece yönetilmesini sağlayan “Çoklu Kanal Yönetimi” projesi ile İlişki Ödülü'nün sahibi oldu.

Çoklu Kanal Yönetimi ile müşteriye dokunan her platforma tüm iletişim kanallarını adapte eden GittiGidiyor, bu sayede kısa süre içinde müşteri memnuniyeti skorlarını hızla yükseltti. Müşteri ilişkilerine 360 derecelik bir vizyonla ve tüm yönleriyle hakim olan GittiGidiyor, kullanıcılarının tercihlerini daha iyi anlayabilir hale gelirken onlara zaman kazandıran, hayatlarını kolaylaştıran yaratıcı uygulamalar da sunan bir altyapıya sahip oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri ve Satıcı Yönetimi Direktörü Bahadır Kılıç, “Çoklu kanal stratejimiz doğrultusunda müşterilerimiz ile aramızdaki sınırları kaldıran projelerimizi hayata geçirmeye önem veriyoruz. Bu sayede mükemmel müşteri deneyimi hedefimiz doğrultusunda tüm esnekliğimizle her türlü değişime uyum sağlayabilir duruma geldik. Bu projeyi hayata geçirdikten çok kısa süre sonra müşteri memnuniyeti skorlarımızı yüzde 20 oranında arttırmayı başardık. Bununla beraber finansal verimlilik bizim için bir diğer önemli kazanım oldu. Gamechangers gibi önemli bir yarışmada İlişki Ödülü'nü almak bizim için çok anlamlı. Gelecekte de müşteri memnuniyetini odağına alan yenilikçi projelere imza atmaya devam edeceğiz.” dedi.

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71