Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Legal 500'den GittiGidiyor'a hukuk ödülü

3/12/2016

GittiGidiyor'un hukuk ekibi, Türkiye'nin en etkili hukuk profesyonellerinin yer aldığı “GC Powerlist Turkey Teams 2016” listesine girdi.

Önde gelen kurum içi çalışan hukuk ekiplerinin, hukuk alanında yaptıkları çalışmaları göz önünde bulundurarak ödüllendiren Legal 500, Türkiye'nin Etkili Hukuk Ekibi 2016 listesi olan GC Powerlist'i yayınladı.

Türkiye'de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor'un Hukuk Direktörü Asım Serdar Yılmaz'ın önderliğindeki hukuk ekibi, Legal 500'ün bu yılki GC “Powerlist Turkey Teams 2016” listesine girdi.

GC Powerlist'in hukuk şirketlerinin yetkinliklerini analiz eden The Legal 500 ile işbirliği kapsamında yayınlanan listede, Türkiye'deki en etkili kurum içi çalışan avukatları ve ekipleri bulunuyor.

“GC Powerlist Turkey Teams 2016” listesine giren GittiGidiyor'un Hukuk Ekibi Direktörü Asım Serdar Yılmaz konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu: “2016 senesi içerisinde e-ticaret sektörünü etkileyen birden fazla hukuki düzenleme yapıldı. Hukuk ekibi olarak hem söz konusu yasal düzenlemelere uyum sağlamak hem de yaratıcı çözümler ile şirketimizin hedeflerini dengede tutmak amacıyla çok çalıştık. Tüm bu çalışmalarımızın şirketimiz dışında da ödüllendirilmesinden mutluluk duyuyoruz.”

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71