Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


E-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor ile ikinci el modanın adresi Gardrops'tan stratejik işbirliği

7/11/2016

İkinci el modanın adresi Gardrops, e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor'un yaşam tarzınıza yön veren markalarını konumlandırdığı GittiGidiyor Cadde platformunda yerini aldı. 7 Kasım'da düzenlenen tanıtım etkinliğinde GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, Gardrops yatırımcılarından Sina Afra'nın ev sahipliği yaptığı etkinlikte stratejik işbirliklerinin önemine değinerek bu tarz işbirlikleriyle sektörü büyütmeye devam edeceklerini vurguladı.

Milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan GittiGidiyor; online ve perakendede güçlü giyim, ayakkabı ve aksesuar markalarını çatısı altında buluşturmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda GittiGidiyor'da satış yapan markalar arasına dahil olan Markafoni ve Lidyana'dan sonra, ikinci el modanın favori adresi Gardrops da bu platformdaki yerini aldı. Yüzbinlerce ürünün bulunduğu, popüler markaların ikinci el adresi Gardrops, GittiGidiyor'un yaşam tarzınıza yön veren markalarının yer aldığı “Cadde” platformunda açtığı mağazasında, ünlülerin sadece GittiGidiyor'da bulunacak gardıroplarına da yer verecek. Gardrops mağazasında ayrıca, ünlülerin gardıroplarının yanı sıra, dizilerde giyilen ürünlerinin satışı gerçekleştirilecek.

“Büyük markaları GittiGidiyor platformuna kazandırmaya devam edeceğiz”
GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, Gardrops'un önemli yatırımcılarından Sina Afra ve ekranların sevilen sunucusu Burcu Esmersoy bu önemli moda işbirliği için 7 Kasım'da Soho House'da düzenlenen tanıtım etkinliğinde bir araya geldi.

Öget Kantarcı, “Türkiye'de e-ticaretin ev sahibi vizyonu ile hareket eden GittiGidiyor olarak diğer e-ticaret siteleri ve güçlü perakende markaları ile işbirlikleri yapmaya önem veriyoruz. Sektörün diğer oyuncuları ile rekabet içerisinde olmadığımız gibi bu tip işbirlikleri ile e-ticaret sektörünü hep beraber büyütürken beraber kazanacağımıza inanıyoruz. Gardrops ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile moda kategorisi altında kadınlara yönelik ürün gamımızı daha da çeşitlendirmiş olacağız. Bu stratejik işbirliğimiz ile GittiGidiyor'u ziyaret eden ve modayla yakından ilgilenen kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. GittiGidiyor olarak, e-ticaretin her geçen gün daha da önem kazandığı günümüzde kullanıcılarımıza en iyi deneyimi yaşatmak için tüm yenilikleri takip ediyor, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Büyük markaları GittiGidiyor platformuna kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Sina Afra ise “Kadınların gardıroplarındaki her şeyi satabilecekleri ve Türkiye'deki yüzbinlerce kadının dolabından alışveriş yapabilecekleri Gardrops'a oldukça güveniyoruz. Bu nedenle bu platforma önemli yatırımlar yaptık. Tüketim kültürünü değiştirmeye çalışıyoruz. En baştan itibaren Gardrops, kullanıcılar için oldukça sevilen bir marka oldu. Gardrops'un her bir kullanıcının görüşüne son derece önem vermesinin bu başarısının en önemli nedenlerinden birisi olduğunu düşünüyorum. Gardrops'u Türkiye'deki bütün kadınlarının en sevdiği platform haline getirmek istiyoruz. GittiGidiyor'un büyük ziyaretçi kitlesinin bizi bu hedefimize çok daha çabuk ve sağlam bir şekilde taşıyacağına kesinlikle inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Burcu Esmersoy gardırobunu çocuklar için açtı
Burcu Esmersoy da kıyafetlerini Gardrops üzerinden satışa çıkardığını ve elde edilecek gelirin Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'na (KORUNCUK) bağışlanacağını söyledi. KORUNCUK Vakfı'nın korunma ihtiyacı olan çocuk ve gençleri, şefkat ve sevgi anlayışının hakim olduğu sağlıklı bir ortamda topluma faydalı bireyler haline getirdiğine dikkat çeken Esmersoy, Türkiye'nin toplumsal yapısına büyük katkılarda bulunan vakfa destek vermekten büyük mutluluk duyduğunu da belirtti.

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71