Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


200 TL'ye evde spor salonunuzu oluşturun

1/11/2016

Sporda herkesin hedefinin çok farklı olabileceğinden yola çıkan GittiGidiyor, Spor Eğitmeni Tuğrul Çağrı Yılmazer ile sporseverleri sevindirecek bir işbirliğine imza attı.

Avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan GittiGidiyor, “200 TL'ye evde spor salonunuzu oluşturun” sloganı ile evlerinde spor yapmak isteyenler için Spor Eğitmeni Tuğrul Çağrı Yılmazer ile bir çalışma başlattı. Sporseverler Yılmazer'in GittiGidiyor üzerindeki tavsiyeleri sayesinde artık sadece üç alet ile beş farklı egzersiz gibi yöntemlerle tüm vücutlarını çalıştırabilecek.

GittiGidiyor'un sporseverlerin daha az alet ile tüm vücutlarını çalıştırmalarını sağlamak için başlattığı kampanya kapsamında ise egzersiz setlerinden dambıl ve halter setlerine, kapı barfiksinden atlama ipleri ve pilates ürünlerine kadar birçok farklı kategori altında spor ürünleri, uygun fiyatlarla sporseverlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca kampanya sayfasında yayınlanan özel videoda verilen bilgiler sayesinde ziyaretçiler, kendilerine en uygun ürünü satın alabiliyor.

Sporda herkesin hedefinin çok farklı olabileceğinden yola çıkan GittiGidiyor, Spor Eğitmeni Tuğrul Çağrı Yılmazer'in GittiGidiyor'un Blog ve YouTube sayfaları üzerinden yayınlanan bilgilendirici videoları ile de farklı amaçlara uygun doğru ürün seçimini kolaylaştırıyor. Böylece kendi evlerinde spor salonu kurmak isteyenler için almaları gereken ekipmanların özellikleri ve amaçlarına hizmet edip etmedikleri hakkında da bilgiler veriliyor.

Takipçileri tarafından oldukça sevilen Yılmazer, GittiGidiyor'un Blog ve Youtube sayfaları üzerinden yayınlayacağı videolar ile hem sporcuların beslenmesi hem de spor konusunda bilgiler vermeye devam edecek.

Amacınıza uygun en doğru ekipmanlar ile kendi spor salonunuzu oluşturmak için:
http://www.gittigidiyor.com/kampanya/evde-spor-aletleri

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71