Arşiv / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Sonbahar için stil yolcuğu başladı!

14/10/2016

Modaya yön veren marka People By Fabrika yeni koleksiyonu Morhipo.com’da sahneye çıktı. Sonbahar renklerinin ve farklı desenlerin bir arada kullanıldığı parçalarla yeni sezonda fark yaratmaya hazır olun.

Birbirinden farklı ve her tarza uygun ürün çeşitliliğiyle moda dünyasına öncülük eden markaları bünyesinde toplayan Morhipo.com; stil sahibi kadın ve erkeklerin vazgeçilmez markalarından People By Fabrika’nın sonbahar koleksiyonunu vitrine çıkardı.

Sonbahar aylarında her an her yerde şık bir görünüm sunan yeni ürünler içerisinde, şık bir görünüme sahip olmak isteyenler için son derece kullanışlı yepyeni kombinler yer alıyor.

Maskülen etki yaratın: Zaman ve mekan farketmeksizin etkisinden hiçbir şey yitirmeyen maskülen stilin gücünü bu sonbaharda da kullanmayı ihmal etmeyin.

Haki düşler: Sezona damga vuran renklerden biri de haki ve tonları. Sonbaharın zevkini mevsime çok yakışan bu renkle çıkarın.

70’leri geri getirin: Sezonlardır aramızda olan 70’li yılların bohem stiliyle geçmişin özgür ruhunu günümüze taşıyabilirsiniz.

Sonbahar rengi: Renkleri ve kokularıyla, her mevsimin bir güzelliği var. Sezonun öne çıkan renklerinden birini seçip, ton sür ton kullanımlarla kendi stilnizi yaratın.

Enerjiyi artırın: Desenlerden ve onları bir arada kullanmaktan korkmayın. Bu sezon farklı baskılar kullanılan People By Fabrika ürünleri ile stilinize dinamizm katın.
Sezon trendlerini stilinize uyarlamak için koleksiyona hemen göz atın: https://www.morhipo.com/kampanya/liste/49805/people-by-fabrika-ayse-deniz-yegin#stt=&pg=0&ps=24&ch=0&os=0&hf=&prv=İlgili Kişi:
Esra Şavkın
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
esras@marjinal.com.tr