Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor Atölye, Garden Sale’de!

30/9/2016

GittiGidiyor, 1-2 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek tasarım şenliği Garden Sale’de yaratıcı atölyeleri ve eğlenceli etkinliklerle tasarım severlerle buluşuyor.

Tekstilden takıya, vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar binlerce parçanın yer aldığı ve geçen yıl 8 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan Garden Sale bu yıl 1-2 Ekim’de beşinci kez tasarım tutkunlarıyla buluşuyor.

KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek festivalin sponsorları arasında bu yıl da yer alan GittiGidiyor, tasarım ürünlerin satıldığı GittiGidiyor Atölye platformuyla bu etkinlikte yer alacak.

İki gün boyunca yaratıcı atölye çalışmaları, eğlenceli fotoğraf aktiviteleriyle dolu olacak GittiGidiyor Atölye standında katılımcıları ve misafirleri sürpriz hediye çekleri de bekliyor olacak.

Garden Sale tasarım şenliğinde bu yıl büyük-çocuk atölye çalışmaları, sinema gösterimi, sokak müzisyenleri, plakçılar, bit pazarı, kitap takası ve giysi takası, evcil havyan ürünleri satışı gibi farklı içerikler sunuluyor.

GittiGidiyor’un sadece tasarım ve el yapımı ürünlerin yer aldığı “Atölye” sayfasında yetenekli genç tasarımcıların, tanınmış tasarım markalarının az sayıda üretilen özel el yapımı ürünler bulunuyor. Giyim aksesuar, mücevher, takı, ev dekorasyon, ofis ve bahçe kategorilerinde ürünlerin yer aldığı GittiGidiyor Atölye, sadece tasarım ürünlerini takip edenlerin değil, üretenlerin de tercih ettiği bir adres olarak yoğun ilgi görüyor. Garden Sale’de yer alan GittiGidiyor Atölye platformu ile ilgili daha fazla bilgi için: http://www.gittigidiyor.com/atolye

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
dileko@marjinal.com.tr
0212 219 29 71