Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor, Bebekoloji Konferansı için 24 Eylül’de Ankara’da!

24/9/2016

GittiGidiyor geçen sene olduğu gibi bu sene de ebebek’in düzenlediği Bebekoloji Konferansı’na sponsor oldu. İlki 24 Eylül’de Ankara’da gerçekleştirilecek olan Bebekoloji Konferansı’nda standıyla yer alacak olan GittiGidiyor, katılımcılara çeşitli aktiviteler, promosyonlar ve sürpriz hediyeler sunacak.

ihtiyaç duydukları tüm deneyim ve bilgileri sunmak amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenen ve bu sene ilk defa İstanbul dışında gerçekleştirilecek Bebekoloji Konferansı’nın Ankara ayağı, 24 Eylül Cumartesi günü Çamlıca Hilton Garden Inn’de gerçekleştiriliyor. Önde gelen anne-bebek ürünleri markası ebebek tarafından düzenlenen Bebekoloji Konferansı’nda Türkiye’nin tercihi* GittiGidiyor da, çeşitli aktiviteler, promosyonlar ve sürpriz hediyelerle yer alıyor. Bir sonraki Bebekoloji Konferansı ise 22 Ekim’de, İzmir’de olacak.

Ürünlerini, GittiGidiyor’un seçkin markalara ev sahipliği yapan GittiGidiyor Cadde platformundaki online mağazasından da tüketiciyle buluşturan ebebek, Bebekoloji Konferansı ile ebeveynleri hamilelik dönemi ve bebeklerinin gelişimi hakkında bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Konferans ile ilgili detaylı bilgilere www.bebekolojikonferansi.com sitesi üzerinden erişilebilir.

*Türkiye’nin yetkilendirdiği Gemius ve Ipsos KMG firmaları tarafından yürütülen internet mecrasının sektörde kabul gören ortak bir birimde karşılaştırılabilmesi amacıyla kurulmuş Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması (IAB) Mart, Nisan, Temmuz 2015 sonuçları

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr