Arşiv / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Morhipo.com, Bukoli ile İstanbullular için kargoda sınırları kaldırdı

19/9/2016

Yeni nesil teslimat modeli Bukoli ile işbirliğine giden Morhipo.com, artık İstanbul’daki müşterilerinin satın alacağı ürünleri diledikleri noktaya teslim edecek. Üstelik moda tutkunları yeni hizmetten Eylül ayı boyunca ücretsiz faydalanabilecek.

Türkiye’nin önde gelen moda odaklı e-ticaret sitesi Morhipo.com, online alışverişi hiç olmadığı kadar kolaylaştıran yenilikleriyle müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Kredi kartı veya banka kartı ile ödemeye ek olarak kapıda nakit ödeme sistemi ile müşterilerinin daha kolay alışveriş yapmalarını sağlayan Morhipo.com, bu kez müşterilerinin kargolarını diledikleri zaman diledikleri yerden almalarını mümkün kılan önemli bir işbirliğine imza attı.

İstanbul’da 33 ilçede, 600’den fazla teslimat noktasında faaliyet gösteren Bukoli.com ile yapılan işbirliği ile artık Morhipo.com üzerinden alışveriş yapan müşteriler, ürünlerini diledikleri noktadan teslim alabilecek. Üstelik teslimat seçeneği olarak Bukoli’yi tercih eden müşterilere kargo da Eylül ayı boyunca ücretsiz olacak. Kargo teslimatının önündeki sınırları tamamen kaldıran bu hizmet ile özellikle kargo teslimatı sırasında evlerinde olmayan insanların daha güvenilir ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşamaları hedefleniyor.

Sistemden faydalanmak oldukça kolay
Morhipo.com’dan alışveriş yapanların diledikleri yerden diledikleri zaman kargolarını ücretsiz teslim almaları için yapmaları gereken tek şey ise teslimat adımında Bukoli’yi seçmeleri. Bukoli seçildikten sonra açılan haritada kendilerine en uygun noktayı belirleyen müşteriler, SMS ve e-mail ile kendilerine gelen teslimat koduyla seçtikleri Bukoli Noktası’na ister hafta içi mesai sonrası ister hafta sonu uğrayarak kargolarını teslim alabiliyor.

İlgili Kişi:
Somer Topaloğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
somert@marjinal.com.tr