Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor’dan Teknosa ürünlerinde 150 TL’ye varan indirim fırsatı

6/9/2016

Avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan GittiGidiyor, Teknosa mağazasından yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli anında %5 indirim kampanyası başlattı.

Kampanya kapsamında katılımcılar, GittiGidiyor’un Teknosa mağazasından 150 TL’ye varan indirim fırsatı yakalayabilecekler.
Okulların açılmasına sayılı günler kala başta öğrencilerin olmak üzere tüm teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılayabileceği kampanya 7 Eylül’e kadar geçerli olacak. GittiGidiyor’un “Tıklan Bilir” karakterinin de ilk kez kamera karşısına geçerek duyurduğu indirim kampanyasından faydalanmak isteyenler, www.gittigidiyor.com adresine giderek GittiGidiyor kullanıcı bilgileri ile giriş yaptıktan sonra Teknosa mağazasından yaptıkları 250 TL ve üzeri alışverişlerde anında yüzde 5 indirimle ödeme yapabilecek.

GittiGidiyor’un Teknosa kampanyası ile birlikte ortaya çıkan “Tıklan Bilir” karakteri, bundan sonraki bazı kampanyalarda da indirimleri ilgi çekici ve eğlenceli şekilde duyurmaya devam edecek.

Teknosa indirim kampanyasından faydalanmak için:
http://www.gittigidiyor.com/kampanya/teknosa

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr