Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Ezo Sunal GittiGidiyor Blog’da!

14/7/2016

Ezo Sunal Çocuk Atölyesi kurucusu, eğitmen Ezo Sunal, çocuk gelişimine yönelik yaratıcı fikirleri ve önerileriyle GittiGidiyor Blog’da!

Çocuk eğitimi konusunda bilgi ve deneyimlerini Haziran ayı itibariyle GittiGidiyor Blog okuyucuları ile paylaşmaya başlayan eğitimci Ezo Sunal, özellikle çocuklarıyla kaliteli vakit geçirmek isteyen ebeveynlerin yakın takibinde olacak.

Ezo Sunal, GittiGidiyor Blog’da yer alan “Eğitimci Ezo Sunal’dan yazın favori çocuk kitapları” adlı ilk videosunda, anne-babaların kitap seçiminde dikkat etmesi gerekenleri, favori kitaplarını paylaştı.

Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal'ın kızı ve aynı zamanda oyuncu ve tiyatrocu Ali Sunal'ın da kardeşi olan Ezo Sunal, annesi Gül Sunal’ın 1996 yılında temellerini attığı okul öncesi eğitim kurumunun başına geçip bayrağı devralarak yöneticisi olduğu okulda Orff yaklaşımı ve beden perküsyonu dersleri de veriyor.

İçerikleri ve videoları ile sektöre öncülük eden GittiGidiyor Blog, farklı kategori başlıklarında hazırlanan kısa video içerikleriyle özellikle sosyal medyada, GittiGidiyor You Tube kanalında ses getirmeye devam ediyor. E-ticaret de içerik pazarlaması kanallarını da aktif olarak kullanan GittiGidiyor, sunduğu özgün ve ilham veren içeriklerle kullanıcıların alışveriş serüvenine eşlik ediyor. Bu yıl, Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, “En iyi kurumsal blog” kategorisinde ikincilik ödülünü alan GittiGidiyor Blog, uzman editörler tarafından kaleme alınan içerikleriyle fark yaratmaya devam edecek.

Ezo Sunal’ın “Eğitimci Ezo Sunal’dan Favori Çocuk Kitapları” videosu için:
http://blog.gittigidiyor.com/bebek-anne/egitimci-ezo-sunaldan-yazin-favori-cocuk-kitaplari/

Tüm videolar için: http://blog.gittigidiyor.com/kategori/blog-tv/

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr