Arşiv / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Sahuru beklerken internetten alışveriş yaptık

1/7/2016

Moda dünyasına yön veren Morhipo.com’un yayınladığı verilere göre, Türkiye sahurda en fazla alışverişi 00.00 ila 01.00 saatleri arasında yaptı.

Yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları bir arada sunarak alışverişin vazgeçilmez adresi olan Morhipo.com’un yayınladığı verilere göre Ramazan ayında moda tutkunları bayram tatilleri için en çok şort ve mayo satın alırken sahurda en fazla alışveriş 00.00 ila 01.00 saatleri arasında yapıldı.

Morhipo.com üzerinden yapılan alışverişlerden derlenen verilere göre bu ay bayram tatilleri için sahur vakti erkek kategorisinde en çok satılan ürün şort olurken kadın kategorisinde en çok satın alınan ürün mayo oldu. Çocuklar için yapılan alışverişlerde ise en fazla ayakkabı satın alındı. Bu ürünlerin yanında güneş kremleri ve plaj terlikleri de çok satılan ürünler arasına girdi.

Gün içerisinde siparişlerin yüzde 6,3’ünün verdiği 11.00 en yoğun saat olurken sahur vakti siparişlerin en çok verildiği saatler ise yüzde 5,6 ile 00.00 ve yüzde 4,1 ile 01.00 oldu. Kullanıcıların sahur vakti en fazla tercih ettiği ödeme yönetimi de “kredi kartı ile ödeme” olurken bu yöntemi “kapıda ödeme” takip etti.

“Tek sepet”, “kapıda nakit”, “kredi kartı ile ödeme”, “hızlı teslimat”, “Hopi ile alışveriş”, “Hopi indirimleri” gibi birçok avantajlı hizmeti sayesinde, kullanıcılar Morhipo.com üzerinden oldukça kolay ve güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayabiliyor.

Morhipo.com’dan alınan ürünler, Boyner veya YKM’nin Türkiye genelinde 88 farklı noktada bulunan mağazalarına iade edilebiliyor. Ayrıca “Tıkla Gel” hizmeti ile satın alınan ürünlerin kargo süreci beklenmeden Boyner Grup’un fiziksel mağazalarından doğrudan da teslim alınabiliyor.

İlgili Kişi:
Somer Topaloğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
somert@marjinal.com.tr