Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor Blog, Altın Örümcek Web Ödülleri’nde En İyi Kurumsal Blog kategorisinde ödülünü aldı

15/6/2016

Webin başarılı projelerinin ödüllendirildiği, prestijli 14. Altın Örümcek Web Ödülleri, 02 Haziran Perşembe günü UNIQ ISTANBUL'da gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

75 bini aşkın tekil kullanıcının oyları sonucunda, her konuda merak edilen trendleri detaylarıyla ele alan ve içerikleriyle kısa sürede e-ticaretin öncü gücü haline gelen GittiGidiyor Blog, “Kurumsal Blog” kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu. [1][1]

Uzman editörler tarafından hazırlanan içerik platformu blog.gittigidiyor.com, alışverişte rehber olacak içerikleriyle öne çıkıyor. Alışveriş yapmak isteyenler bu sayede en son yenilikleri ve son trendleri takip ederken aynı zamanda alışverişine rehber olabilecek önerilerle dolu zengin bir dünyada keşfe çıkıyor.

Aldıkları ödül ile ilgili bir açıklama yapan GittiGidiyor İçerik Pazarlaması Müdürü Esra Midillili Ertem “Türkiye’de e-ticaretin ev sahibi olarak ziyaretçilerimizi, e-ticaret sektöründe bir yıl önce yayın hayatına başlayan, 8 kategoride özgün içerikleriyle farklılaşan ve aynı zamanda önemli bir içerik pazarlaması kanalı olarak öne çıkan blog sayfamız ile alışveriş dünyasındaki en son trendler ile buluşturuyor, onlara rehberlik ediyoruz. Ayda 1,5 milyonu aşkın ziyaretçimize sadece ürünlerimiz ile değil farklılaşan içerik projelerimizle de bambaşka alışveriş deneyimleri sunmaya ve e-ticaret dünyasının radarında kalmaya devam edeceğiz.” dedi.

1-http://www.altinorumcek.com/Sonuclar/78/14-Altin-Orumcek/

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr