Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor, uluslararası ödüllerine bir yenisini daha ekledi

2/6/2016

Uluslararası İş Mükemmelliği Ödülleri’nde GittiGidiyor, “E-Ticaret ve Dijital Deneyim” kategorisinde birincilik ödülünü alarak e-ticaret sektöründeki öncülüğünü bir kez daha kanıtlamış oldu.

Türkiye’de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor, mükemmel işlerin ödüllendirildiği 2016 Uluslararası İş Mükemmelliği Ödülleri’nde (2016 The International Business Excellence Awards - IBX), “E-Ticaret ve Dijital Deneyim” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu. [1]

Müşterilerine ilham veren deneyimler yaşatmayı ilke edinen ve bu vaadini sunmak için birçok yeni projeyi hayata geçiren ve günde 1,5 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği [2] GittiGidiyor’a, ulusal ödüllerin yanı sıra uluslararası arenada da birçok önemli ödül veriliyor.

E-ticaret alanında kullanıcı deneyimini öne çıkaran başarılı projeleri ve bunun sonucunda elde ettiği yüksek büyüme hızıyla birinciliğe layık görülen GittiGidiyor’un ödülü Dubai’de düzenlenen törende açıklandı.

Aldıkları ödül ile ilgili bir açıklama yapan GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı; “Türkiye’de e-ticaretin ev sahibi olarak ziyaretçilerimizin alışveriş deneyimlerini kolaylaştıran yenilikçi projelerimizi uygulamaya devam ediyoruz. Bu projelerimizin ortaya koyduğu başarının bir yansıması olarak sadece ulusal değil uluslararası arenada da dikkatleri üzerimize topluyoruz. eBay’in global tecrübesini de arkamıza alarak geçmişte olduğu gibi gelecekte de sektörde ses getiren yeniliklerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.

1- http://ibxawards.com/the-finalists/
2- GittiGidiyor Mayıs 2016 verilerine göre

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr