Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor, Mayıs ayı boyunca televizyon ekranlarında

12/5/2016

Büyük markaları çatısı altında toplayan e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor, Türkiye’nin önde gelen markaları ile işbirliği yaparak hayata geçirdiği televizyon kampanyası ile alışverişte en son fırsatları tüketiciler ile buluşturuyor.

Dünyanın önde gelen pazaryeri eBay'in iştiraki ve Türkiye'de e-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor, televizyon reklamları ile yaz mevsimine hızlı bir giriş yaptı.

Bu yılın Şubat ayında 2,5 yıl aradan sonra televizyon reklamlarında güçlü bir şekilde boy göstermeye başlayan GittiGidiyor, işbirliklerini ve kampanyalarını konu alan reklamları ile Mayıs ayı boyunca televizyonlarda boy gösterecek. İlk olarak Garanti Bankası ile reklam filmlerine başlayan GittiGidiyor; aralarında Molfix, Rowenta, Tefal, Koray Spor, İnci, Bonprix, e-bebek, Mediamarkt, Happy Center, Tekzen, Ariel ve Prima gibi büyük isimlerin yer aldığı birçok marka ile reklam kampanyalarını sürdürecek. Bu markalar ile gerçekleştirilen işbirliklerini ve kampanyaları konu alan reklamlar ile GittiGidiyor, yeni uygulamalarını ve alışveriş fırsatlarını tüketicilere sunmayı hedefliyor.

Aylık ortalama 38 milyon ziyaretçi ve yaklaşık 15 milyon kayıtlı üye sayısı ile Türkiye’de sadece bireysel satış yapılan ürünlere ve KOBİ’ler için mağazalara değil, büyük markalara da ev sahipliği yapan GittiGidiyor, tüketicileri, moda ve yaşam markalarıyla buluşturan “GittiGidiyor Cadde” bünyesinde 200’ü aşkın büyük markayı barındırıyor. Cadde platformu ile markalar, özel mağazaları ve yeni sezon ürünlerini, 7 gün 24 saat eş zamanlı olarak tüketicisiyle buluşturuyor. Moda tutkunlarının yakından takip ettiği Cadde Portre de alışveriş konusunda ziyaretçilere rehberlik ediyor.

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr