Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor’dan bebek bekleyen aileler için yepyeni bir kampanya: Hoş Geldin Bebek!

5/4/2016

GittiGidiyor’un rehber içerikleriyle alışverişlere yön veren yeni anne - bebek kategori sayfası, indirimli ürün ve özel kampanyalarıyla dikkat çekiyor.

GittiGidiyor’un yenilen anne-bebek kategori sayfası ürün çeşitliliği, özel kampanya duyuruları ve annelerin seçimlerine yön veren rehber içerikleriyle farklılaşıyor. Hamile, yeni doğan ve yaş gruplarına göre kişiselleştirilen sayfalarda vakit kaybetmeden hızlı ve hedefli alışveriş yapılabiliyor.

Ses getiren konsept kampanyalarıyla öne çıkan GittiGidiyor’da, anne adaylarına ve bebeklerine hediye almak isteyenler için hazırlanan “Hoş Geldin Bebek!” kampanyası özel fiyatlı, yüzlerce ürün seçeneğiyle aradığınız ürünleri ayağınıza getiriyor. Bebek bezlerinden emzirme ürünlerine, bebek arabalarından kıyafetlere kadar yüzlerce üründe büyük indirimler bu kampanyada anne adaylarını bekliyor.

Son trendler, ilham veren fikirler, alışveriş tüyolarının yer aldığı GittiGidiyor’un yenilenen bebek sayfası için: http://www.gittigidiyor.com/bebek-anne

Diğer yandan GittiGidiyor’un anne-bebek kategori sayfalarında yer alan, alışverişte rehber olacak içeriklerle farklılaşan blog yazılarına ise buradan ulaşabilirsiniz.
http://blog.gittigidiyor.com/kategori/bebek-anne/

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr