Arşiv / Morhipo.com Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Mobil uygulamalar araştırmasının Moda kategorisinin galibi morhipo.com oldu!

5/1/2016

Mobil Marketing Association Türkiye (MMA) ve Digital Age’in ortaklaşa düzenlediği “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketi 1000’e yakın kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. Birçok e-ticaret sitesinin katıldığı Moda kategorisinde %40 ile birincilik koltuğuna morhipo.com oturdu.

Mobil Marketing Association Türkiye (MMA) ve Digital Age işbirliği ile gerçekleşen “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketi açıklandı. Beşinci kez gerçekleştirilen ankette 38 farklı kategori içerisinde Moda kategorisinin lideri %40 ile morhipo.com oldu. Sahip olduğu bu oranla ayrıca morhipo.com’un en yakın rakibinin iki kat önünde yer aldığı da dikkat çekiyor.

Ankette en fazla alt kırılıma sahip olan alışveriş ve perakende kategorileri 2015 yılında hem tüketici hem de markalara yoğun ilgi olduğunu gösteriyor. Ankette ilgi çeken diğer konu ise en fazla yatırım yapan sektörlerin başında gelen finans sektöründe bu yıl da mobil teknolojilere duyulan ilginin yitirilmemesi oldu.
morhipo.com Genel Müdürü Şule Kuban Arditti, “Pek çok oyuncunun yer aldığı bu ekosistemde, moda kategorisinde en fazla yüzdeyi almak bize gurur verdi. Her zevke ve bütçeye uygun zengin ürün çeşitliliğimiz, yüksek indirim oranlarımız ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla alışveriş dünyasında fark yaratmaya devam ederek markamızın kuruluşundan itibaren ‘Koşulsuz Müşteri Mutluluğu’nu ilke edinerek, hizmet kalitemizi artırmayı sürdüreceğiz” dedi.


İlgili Kişi:
Somer Topaloğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
somert@marjinal.com