Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Bebekler ve yeni anneler için en güzel hediyeler GittiGidiyor’da!

10/2/2016

Çiçeği burnunda anneler, hayata yeni gözlerini açmış bebekler için aradığınız tüm hediye seçenekleri, editörlerimizin seçimiyle ve özel önerilerle bu adreste.

Yeni bir bebeğin doğumu ve annelik duygusunu tadan yakınlarınızın mutluluğu özel bir kutlamayı hak eder. İşte bu nedenle doğum öncesi ve sonrasında hayatınızın belki de unutulmayacak bu anlarını ölümsüzleştirmek için parti tadında organizasyonlar düzenleniyor. Siz de sevdiklerinize çok özel bir hediye almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. GittiGidiyor Blog editörlerinin önerileriyle içinize sinen seçenekler arasından biri mutlaka annelerin ve bebeklerin en güzeli için.

Sallanan koltuk olmadan olmaz
Bebek odasının en özel eşyalarından biri olan sallanan koltuk, doğumdan sonra annenin bebekle olan tüm ilişkisine tanıklık ediyor. Gece-gündüz uyuma ve emzirme ritüellerinde hem anne hem de bebek rahat ediyor.

Her tarza uygun emzirme önlükleri
Gittiğiniz her yerde bebeğinizi rahatlıkla emzirebileceğiniz bu önlükler tarzınıza uygun renk ve desenlerde hem kullanışlı hem de şık. GittiGidiyor’da anne-bebek kategorisinde yer alan emzirme önlüklerinden biri mutlaka sevdikleriniz için.

Bezden Pasta
Bebek bezi almanın ve bunu hediye olarak sunmanın en yaratıcı yollarından biri genelde doğum öncesi “Hoş geldin Bebek” partilerinde hediye edilen bezden pastalar. Bunun için yapmanız gereken bebek bezlerini oyuncak, mesaj kartları ve kurdelelerle çok katlı pastalara dönüştürmek.

Anları ölümsüzleştirin: Hatıra Defteri
Bebeğin doğumundan sonraki her özel anını yazarak ölümsüzleştirebileceğiniz bebek hatıra defterleri hediye edebilirsiniz. Yıllar geçtikçe değeri daha da artacak bu hediye ile anneler hem kendileri hem de bebekleri için en güzel anlarını geleceğe taşıyabilecek.

Haşla ve püre yap
Bebeğinize sağlıklı menüler yaratmak için tek ihtiyacınız olan buharda haşlama ve sonrasında haşlanmış sebzeleri püre haline getiren elektrikli aletler. Bu hızlı ve pratik çözümler arayan anneler için kesinlikle ideal hediyelerden biri olacak.

Mışıl mışıl uyuyan bebekler mutlu anneler
Bebeğinizin uyku düzeni her şeyden önemli. Huzurlu bir uyku ritüeli yaratmak için uykuya hazırlık aşamalarını belirlemelisiniz. Oda dekorasyonunda kullanacağınız parlayan yıldızlar, müzikli ışıklı uyku oyuncakları, gece lambaları ile uykuya geçiş sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

Gözünüz hep üzerinde olsun
Anneler bebekler uykudayken görüntülü ve sesli telsizler aracılığıyla onların hareketlerini yakından takip edebilirler. Böylece bebeklerin uykuda olduğu zamanlar annelere kalır.

Hediye almak konusunda kararsızsızsanız GittiGidiyor Blog’un (blog.gittigidiyor.com) önerilerine göz atabilirsiniz. Binlerce hediye seçeneği GittiGidiyor’un renkli dünyasında sevdiklerinizi mutlu etmek için bekliyor.

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr