Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


Bu Sevgililer Günü’nde onun için güzel bir şey yapın

6/2/2016

15 yıllık geçmişiyle Türkiye'de e-ticaretin ev sahibi olan GittiGidiyor, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel “Bu Sevgililer Günü’nde onun için güzel bir şey yapın” temalı iletişim çalışmasıyla alışveriş ve aşk arasında duygusal bir bağ kurduruyor.

2,5 yıl aradan sonra yeni reklam filmiyle dikkat çeken GittiGidiyor’un TV, internet ve sinemalarda yayına giren filminde Bursa’nın Cumalıkazık Köyü’nde yaşayan yaşlı bir çiftin Sevgililer Günü hikâyesi konu ediliyor. Yeni dijital çağın sunduklarıyla sınırların ortadan kalktığı günümüzde, 7’den 70’e herkesin internet ile yaşadığı değişimi de yansıtan reklam filminde, online alışverişin tüm engelleri ortadan kaldırarak Türkiye’nin her köşesindeki farklı hayatlara dokunabildiği anlatılıyor.

GittiGidiyor yeni “Sevgililer Günü” reklamının yönetmenliğini Ozan Yalabık yaptı. Müziği ise ünlü piyanist Fahir Atakoğlu imzasını taşıyor.

İLETİŞİM KAMPANYASI KÜNYESİ
Reklamveren: GittiGidiyor
Reklamveren Yetkilisi: Öget Kantarcı (GittiGidiyor Genel Müdürü), Feyza Dereli Fedar (GittiGidiyor Pazarlama Direktörü), Banu Güler (GittiGidiyor Marka Müdürü)
Reklam Ajansı: TBWA\İSTANBUL
CCO: İlkay Gürpınar
Kreatif Direktör: Arkın Kahyalıoğlu
Yaratıcı Ekip: Can Bilginer, Kerem Şeşen, Önder Bayraktar, Halil Gökhan Tuna, Mustafa Gülşen, Hüseyin Sandık, Begüm Bahçecik.
Marka Ekibi: Denizhan Çakıl, Kerem Sertbel, Begüm Demirkol
CSO: Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama: Mert Kal
Prodüksiyon Ekibi: Ceyda Kayaçetin, Erman Karahisarlı, Cansu Arcan
Prodüksiyon Şirketi: 25 Film
Yönetmen: Ozan Yalabık
Post Prodüksiyon: İmaj Post Prodüksiyon
Müzik: Fahir Atakoğlu
Kullanılan Mecralar: TV, Internet, Sinema