Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor’dan alışveriş yapana, AnadoluJet'ten uçak bileti hediye

5/2/2016

3 - 14 Şubat 2016 tarihleri arasında devam edecek kampanyada GittiGidiyor'dan tek seferde 1000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, AnadoluJet'ten 2 kişilik gidiş-dönüş uçak biletlerinin dönüş biletini ücretsiz alabilecek.

E-ticaretin ev sahibi GittiGidiyor’un Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketi AnadoluJet ile birlikte gerçekleştirdiği kampanyada, GittiGidiyor'dan 3 - 14 Şubat 2016 tarihleri arasında tek seferde 1000 TL ve üzeri alışveriş yapanlara, AnadoluJet'ten tek seferde alacakları 2 kişilik gidiş-dönüş uçak biletlerinin dönüş bileti hediye edilecek.

Ücretsiz biletin sahibi olmak isteyenlerin alışverişlerini tamamlandıktan sonra kazandıkları indirim kodları, 24 Şubat 2016 tarihinde GittiGidiyor'da kayıtlı e-posta adreslerine ve GSM numaralarına iletilecek.

İndirim kodunun iletilmesi ardından bu kodu kullanmak isteyenlerin; 24 Şubat - 14 Mart 2016 tarihleri arasında anadolujet.com üzerinden iç hat uçuşları için bilet alırken ödeme sayfasına geldiklerinde, “Kredi Kartı ile Ödeme” alanında "GittiGidiyor Kampanyası"nı seçip ardından açılan kutucuğa indirim kodunu girmeleri yeterli olacak.

İlk 500 kişi ile sınırlı olan kampanyanın detayları için:
http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/anadolu-jet-kampanyasi


İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr