Arşiv / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön


GittiGidiyor’un burçlar için hediye rehberi ile Kovaları mutlu etmek artık çok kolay!

4/2/2016

Akıllı ve güvenli alışverişin öncü adresi GittiGidiyor, bu yıl başlattığı “burçlar” kampanyasında doğum günü hediye önerilerine kova burcu ile devam ediyor.

Her ay değişen içeriği ile o aya ait burcun özelliklerine ve alışveriş davranışlarına göre hazırlanan kampanyada kullanıcılara, seçimlerini burçlarının özelliklerine göre yapabilmeleri için tavsiyeler ve burçların zevklerine uygun ürün önerileri bulunuyor.

Kova burcu insanı sahip olduğu espri kabiliyeti sayesinde, toplum içerisindeki mizah boşluklarını dolduruyor. Bununla birlikte zeki ve akıllı olmaları ile de dikkatleri üzerine çeken bu kişiler; sosyalleşmeyi ve ilgi odağı olmayı seviyor. Konuşmaktan en keyif aldıkları konuları ise tarih ve kültürel başlıklar etrafında dolaşıyor. Hediye alması zor bir burç gibi görünse de doğru adımları izleyerek kovaları mutlu edecek bir hediye bulmak GittiGidiyor’un yayınladığı rehber ile şimdi çok kolay.

Kova burçları için 19 Şubat’a kadar devam edecek kampanyada GittiGidiyor’un sunduğu ürün önerilerine ve hediye rehberine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://www.gittigidiyor.com/kampanya/kova-burclari-icin-hediye-onerileri

GittiGidiyor’un her ay yayınladığı burçlara özel hediye ve alışveriş rehberi, sevdiklerini ya da kendilerini mutlu etmek isteyenlerin alışverişlerine yön vermeye devam edecek.

İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr